Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Dibër

S-modele , 2
100 , 1
200 , 1
80 , 2
A3 , 75
A4 , 102
A5 , 4
A6 , 55
A7 , 1
A8 , 2
Allroad , 1
Q5 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Sht 15:33 Makina , Dibër

Audi A6 SLine Quatro(4x4)

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 18:22 Makina , Dibër

Audi A6 SLine quatro v6 300

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:07 Makina , Dibër

Shitet Audi a6 3.0 D

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 11:13 Makina , Dibër

Audi A6

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 19:58 Makina , Dibër

SHITET MAKINA

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 10:50 Makina , Dibër

Audi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 00:04 Makina , Dibër

OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 22:36 Makina , Dibër

Audi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:42 Makina , Dibër

audi

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 16:43 Makina , Dibër

Audi S8 4.2 366 HP Reinstalling Model 2003

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 01:35 Makina , Dibër

Audi A3 S line automat

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 14:37 Makina , Dibër

Nderrohet me Nisan Qashqai 2.0!

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 00:56 Makina , Dibër

Shitet A3

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:27 Makina , Dibër

Audi A3 S line

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 17:47 Makina , Dibër

Audi a3

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 18:55 Makina , Dibër

Shitet /Nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 00:33 Makina , Dibër

Audi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 19:17 Makina , Dibër

Shiet audii

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 09:42 Makina , Dibër

disqe 19 okazion

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 21:24 Makina , Dibër

audi a4

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:24 Makina , Dibër

audi a4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:43 Makina , Dibër

Audi A4

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 18:10 Makina , Dibër

Audi A3 Automat!!!!!!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:22 Makina , Dibër

Shitet okazion, arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:22 Makina , Dibër

Shitet okazion, arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 22:28 Makina , Dibër

Urgent

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 17:56 Makina , Dibër

U shit

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 00:36 Makina , Dibër

Shitet

1 800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Nën 00:43 Makina , Dibër

Audi A6 2007

5 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 13:41 Makina , Dibër

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 21:00 Makina , Dibër

audi a4 2.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 14:02 Makina , Dibër

U shit

6 700 EUR

21 Sht 19:20 Makina , Dibër

super gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 18:22 Makina , Dibër

Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 17:12 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 15:11 Makina , Dibër

Audi a6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 17:25 Makina , Dibër

Audi A6

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 09:44 Makina , Dibër

Audi a4

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 12:02 Makina , Dibër

Audi A4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:38 Makina , Dibër

Audi a6

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:45 Makina , Dibër

Audi a6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:38 Makina , Dibër

Audi A3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:24 Makina , Dibër

Shitet Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 10:09 Makina , Dibër

SHITET

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:36 Makina , Dibër

Shitet

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 01:39 Makina , Dibër

Audi A3

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 08:05 Makina , Dibër

Audi A4 Automat

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 01:05 Makina , Dibër

Shitet AUDI A3

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 20:25 Makina , Dibër

OKAZION shitet audi A3 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione