Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan | Automjete | Makina | Audi | A4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A4 | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:49 ,

Audi a4 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Audi A4 S-Line Fabrike

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:52 ,

Audi A4

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:03 ,

AUDI A4 VITI 2014 2.0 T

11 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:45 ,

Audi A4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:52 ,

SHITET AUDI A4 2.0 TDI 2009

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:50 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:38 Dyqani ,

Audi A4 2.0 TDI

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 17:01 ,

Audi A-4 Nafte 2.0 Manual 6 Marsha Ekonomike 3900€

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:30 ,

��Audi A4 Okazion��

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:09 ,

AUDI A4 AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 14:16 ,

**OKAZION**Audi A4 2.0 Tdi Full opsion

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 13:26 ,

Nderrohet + - A4 S.Line viti 2007 motorr 2000 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:29 ,

Audi A4 2.0 Benzin-Gaz Quattro

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 16:40 ,

Audi a4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:21 ,

Shitet audi A4 2.5 naft

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 03:07 ,

blej makin

2 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:08 ,

Audi A4 Sport line

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 09:11 ,

Okazion shitet nderrohet audi a4 s-line

4 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:37 ,

U SHITT——AUDI A4 S-Line

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 00:32 ,

AUDI A4

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 01:42 ,

Audi A4

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 12:44 ,

��SHITET��

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 10:24 ,

�� Audi A4 2.0 ,Quattro ��

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 11:42 ,

Ne gjendje shum te mir

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:27 ,

A4 2.0 Benzin Tfsi QUATTRO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:57 ,

Shitet audi A4 okazion vetem sot

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:21 ,

SHITET AUDI A4 S-LINE STATIONWAGON

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 20:07 ,

SHITET AUDI A4 1.8 TFSI BEXIN +GAZ VITI 2010

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 19:40 ,

Shitet audi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 11:41 ,

Audi A4 2007

3 200 EUR

03 Pri 12:52 ,

Audi A4 2007 2.0 diesel

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:39 ,

Shitet Audi A4 super gjendje

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 09:53 ,

Shitet ose nderrohet audi a4 ��OKAZION��

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 19:52 ,

Shitet ose nderrohet audi a4

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 12:44 ,

Shitet audi a4 per pjese

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 20:07 ,

Okazion audi a4

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 18:39 ,

Shitet ose nderrohet audi a4 cmimi OKAZION

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 10:22 ,

Audi A4

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 20:50 ,

Shitet audi a4 per pjese

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 17:09 ,

Audi

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 18:30 ,

Audi A4 2.0 Benzin-Gaz

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 17:32 ,

Audi A4 2.0tdi 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 14:05 ,

okazion ne gjendje super

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:56 ,

TAksi

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 10:18 ,

AUDI A4 B6

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 20:38 ,

Audi A4 2.7 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 19:00 ,

Audi

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:10 ,

Audi A4 shitet

1 234 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 09:10 ,

Audi A4 ne shitje

5 678 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A4 | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione