Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A4 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A4 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 20:13
Linku:
Makina , Durrës

Audi A4 2007 2.0 TDI gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 08:20 Makina , Durrës

❌AUDI A 4 - 1.9 NAFTE - 2008 - KAMBIO MANUALE ❌

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:16 Makina , Durrës

Audi A 4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:03 Makina , Durrës

Audi A4

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 Makina , Durrës

Audi A4

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Durrës

Shitet nderrohet Audi a4

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:27 Makina , Durrës

Blej makina te t gjitha llojeve ….

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:11 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 TDI, S-Line, 2010, Manual

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Makina , Durrës

Audi 1.9 Nafte viti 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dh

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 Makina , Durrës

Audi A4 2.7 TDI, 2010, Manual

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina , Durrës

Audi A4 naft manual super ne gjendjen e paster mrena jasht

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:36 Makina , Durrës

AUDI A4 OKAZION

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:13 Makina , Durrës

Audi A4 automat 2.7 Naft

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:12 Makina , Durrës

Audi a4

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:32 Makina , Durrës

Audi A4 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:19 Makina , Durrës

Shitet audi a 4 viti 2013 automat

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 21:53 Makina , Durrës

Audi A4 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 15:37 Makina , Durrës

Audi A4 ����Viti 2002 Motorr 2.0 Benzin Me dogan

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 12:22 Dyqani Makina , Durrës

Shitet A4 e ardhur nga Gjermania

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:13 Makina , Durrës

Audi A4 2007 2.0 TDI gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 18:06 Makina , Durrës

Shitet Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 18:56 Makina , Durrës

Shitet Audi A4 S-line 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 15:01 Makina , Durrës

AUDI A4 2010 ���� AUTOMATIKE���� PER PJESE KEMBIMI����

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 23:30 Makina , Durrës

SHITETAUDI A4

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 13:07 Makina , Durrës

Shitet audi a 4 viti 2013 kambio automatike

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 10:42 Makina , Durrës

Shitet AUDI A4 2.7 Nafte Automat

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:51 Makina , Durrës

Audi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 16:02 Makina , Durrës

Shitet audi a 4 viti 2013 kambio automatike

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 09:40 Makina , Durrës

Audi A4•Viti 2016•2.0 Naft•Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 15:45 Makina , Durrës

Audi A4 2.7 nafte

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 12:33 Makina , Durrës

Audi A4 300V6 Benzin - Gaz

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 18:14 Makina , Durrës

Shes Aùdi a4 4500€ i diskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 11:33 Makina , Durrës

Shitet audi a 4 viti 2013 automat

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 10:21 Makina , Durrës

Shitet audi a 4 automat viti 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 19:41 Makina , Durrës

⛔ A4 2003 MANUAL⛔⛔

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:41 Makina , Durrës

⛔ A4 2009 AUTOMAT⛔

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:35 Makina , Durrës

Shitet audi a 4 viti 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 19:54 Makina , Durrës

⛔ A4 2009 AUTOMAT⛔

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:47 Makina , Durrës

⛔ A4 2003 MANUAL⛔⛔

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:54 Makina , Durrës

AUDI A4 AVANT 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 11:01 Makina , Durrës

audi a4 1.9

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 15:27 Makina , Durrës

Okazion 3000€ i pa diskutushem dokumentat deri ne dhjetor

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 13:54 Makina , Durrës

Automat 2.0 Nafte 9G

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 12:55 Makina , Durrës

shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 16:28 Makina , Durrës

Shitet audi a 4 viti 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 08:38 Dyqani Makina , Durrës

Audi A4 2.0 TDI Automat Zvicra ����

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 08:23 Makina , Durrës

Audi A4 1.9nafte

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 21:11 Makina , Durrës

audi a4 1.9 nafte

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:59 Makina , Durrës

‼️Audi A4‼️Okazion‼️

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 12:16 Makina , Durrës

audi a4 2013 200 naft automat

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 17:58 Makina , Durrës

Shitet Audi A 4 Viti 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A4 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione