Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Dje 15:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A#

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50
Linku:
Makina , Durrës

Audi A3 1.6 nafte Automat 11 nga ZVICRA ����������

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A3 2.0 TDI S-LINE FABRIKE MANUAL 6+1MARSHE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:12
Linku:
Makina , Shkodër

Shitet Super Okazion Audi A3 2015 2.0 TDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A3 | 2005 | 2.0 | DIESEL | MANUAL | 330000 km

515 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 21:48 Makina , Tiranë

Audi A3 Sedan

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:42 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Makina , Berat

Shitet Audi A3 Sportback në gjendje te shkelqyer

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Makina , Tiranë

Audi A3

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:22 Makina , Tiranë

Audi A3 2016 2.0 Automatike Panoramike

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:04 Makina , Tiranë

✅ DISQE DHE GOMA SHEHU ✅ Te reja & Te perdorura ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Makina , Durrës

❌️ OKAZION ❌️ Shitet Audi A3 1.9 TDI Nafte Manual

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Shitet audi a3 automat 2 nafte

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:51 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 naft viti 2011 kamje Automat 221345 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Makina , Tiranë

Audi a3 1.9 automat vit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 Makina , Durrës

Shitet Audi A3 Sportback2,0 nafte(tek bosht),2008,me dogan

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:32 Makina , Elbasan

AUDI/A3/2.0TDI/AUTOMAT/KM ORGJINALE/MUNDESI NDËRRIMI/

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ AUDI A3. 2.0 NAFT V 2012 MANUALE 6+R❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Durrës

❌ AUDI A3 1.6 NAFT MANUALE V 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:18 Makina , Tiranë

OKAZIOOOOON!!!! AUDI A3 2.0 NAFTE-AUTOMAT-NAVI-FULL

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:10 Makina , Durrës

Audi A3 Sline Kambio Automat Full Extra 0689400000

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:51 Makina , Krujë

AUDI A3 1.6 BENZIN ME DOGAN I SAPOARDHUR

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:48 Dyqani Makina , Fier

Audi A3

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Okazion Audi A3 2.0TDI S Line

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:30 Makina , Elbasan

Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Makina , Tiranë

Shite A3

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Dyqani Makina , Tiranë

Audi a3����Cel 0696737080

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Makina , Fier

AUDI A 3 . VITI 2005. 2.0 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A3 2.0 TDI S-LINE FABRIKE MANUAL 6+1MARSHE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Nafte 1.6 Manuale Viti 2013 Me Doganë

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:02 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Viti 2010 Kambio Automatike 2.0 Nafte

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 S line.

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Makina , Krujë

Shitet Audi a3 2.0Tdi automat panoram sapo ardhur����Full‼️

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 NAFT S-LINE SPORTBACK 2006

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Makina , Tiranë

Servis,Riparim Bilardo

1 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:36 Makina , Fier

Shitet Audi A3

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:29 Makina , Kavajë

AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 nafte automatik viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Audi A3 Sportback S-line 2.0TDI,Panorame

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 Makina , Shkodër

Audi A3 1.9 Nafte Viti 99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Fier

Audi A3 S Line Automat

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:00 Makina , Durrës

Audi A3 automat

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:44 Makina , Lushnjë

Audi A3

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Audi A3 Nafte Automat okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Shkodër

AUDI A3 2.0 tdi 2015 automat

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:01 Makina , Vlorë

Audi A3

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 s-line 2.0 TDI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Dyqani Makina , Fier

AUDI A3 S-LINEA diesel

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

A3 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 S Line. Panoram automat viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Audi a3 SportBack

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:18 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 tdi Sport Line -06 Automatike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Vlorë

Audi a3

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kerkoni per Audi A3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A3 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A3 ne MerrJep.al


Keni Audi A3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione