Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | A2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:17 ,

Audi a2

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:40 ,

Audi A2 1.4 Naftë Svizzera ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:54 ,

Audi A 2 Shitet nderrohet me nafte manuale

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 12:02 ,

Audi A2 2003 1.4 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:31 ,

Shitet Audi a2

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 19:22 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 14:30 ,

Audi a2

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 23:21 ,

Shitet Audi A2

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 19:50 ,

Audi a2 1.4naft super ekonomik

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 23:27 ,

Shitet Audi A2

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 07:50 ,

Audi a2

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 17:37 ,

Audi a2 1.4 naft supergjendje

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 10:49 ,

Audi a2 1700 euro i diskutueshem dokumentat tetor

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 19:54 ,

Shitet Audi 2 td. 1.4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 19:51 ,

Audi A 2

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 17:09 ,

Audi A2

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:04 ,

Audi A2 1.4 Dizel 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 17:04 ,

Audi A2 1.4 Dizel 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:53 ,

Audi A2 1.4 Dizel 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 05:52 Dyqani ,

Audi a2 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 05:52 Dyqani ,

Audi A2 naft 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 20:00 ,

Shes Audi A2

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 17:05 ,

Audi A2

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:14 ,

Makina esht super ekonomike 1.4 naft

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 22:34 ,

Shes

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 16:44 ,

Shitet Audi A2 Super gjendje !

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 21:26 ,

Shitet Audi A2

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 11:35 ,

Shtitet audi a2 1.4 naft ekonomike

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 12:09 ,

Audi A 2 okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 06:28 ,

AUDI A2 00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 13:37 ,

Audi a2

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 13:33 ,

shesë

20 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 16:08 ,

Audi A 2 okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 14:32 ,

Shes

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 12:27 ,

Shes

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 12:12 ,

Audi A2 !!

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 18:43 Dyqani ,

U SHIT Audi A2 1.4 tdi

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:16 ,

Okazion

1 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 06:18 ,

Okazion

1 400 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 11:26 ,

Audi A2 Stage2 - 300hp -2500 eu

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 13:33 ,

Okazion 1900€

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 05:25 ,

OKAZION Shitet Audi A2 Diesel 1.4 Turbo

210 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 17:20 ,

Box

2 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 16:35 ,

Shitet okazion 2500 euro i diskutushem

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 20:40 ,

Audi a2

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 12:04 ,

Shitet

23 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 08:08 ,

Shitet Audi A2

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 13:23 ,

Audi A2 okazionn

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:43 ,

Okazion Audi 1.4 nafte

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione