Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | A1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:43 ,

Audi A1 1.6 naftë viti 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 12:09 Dyqani ,

Audi A1 - S TRONIC �� AUTO PENTA ��

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 11:59 ,

Okazion Audi A1 Automat 6300 € 144 mij km

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Pri 16:49 ,

Audi A1

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 09:50 ,

AUDI A1

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 14:55 ,

Super gjendje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 17:04 ,

Audi A1 automat, 2011 me 97.000 km origjinale

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Shk 17:13 ,

AUDI A2 1.6 BENZINE��

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 05:50 ,

Shitet/nderrohet Audi A1

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 22:55 ,

Shitet/Nderrohet Audi A1

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 22:29 ,

Audi A1 1.6 TDI 2013 ECO Super Gjendje Mundesi Nderrimi

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Shk 13:22 ,

Shitet Audi A1 1.4 Benzin

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 21:24 ,

Audi A1 1.4

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Shk 23:01 ,

audi a1 sline sportback 2014 200ps

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 16:47 ,

Audi A1 Sportback 1.6 TD

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Nën 17:08 ,

Audi A1 Euro 6 Vit Prodhim 2016

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Nën 10:39 ,

Blejme Makina me cmim deri ne 3500 Euro.

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 13:09 ,

Motor

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Tet 13:08 ,

Audi A1

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 03:58 ,

audi a1

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 13:55 ,

Audi A1 2012 1,4 TFSI 122hk

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Gush 11:56 ,

Audi a1 cabrio 1.6 nafte 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 20:39 ,

autobus furgon minibus

13 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 08:36 ,

Shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 20:07 ,

Audi A1

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 16:14 ,

Shitet Audi A1 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Maj 18:28 ,

Aparat oksigjeni me qera shitet

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 09:54 ,

Shi

5 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 04:56 ,

Goma

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 01:03 ,

Audi A1 1.6TDI

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 07:44 ,

Audi A1

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 21:11 ,

Cgbv

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 20:05 ,

AUDI A1 benzin/gas km60000

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Nën 15:55 ,

shitet Audi A1

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 09:45 ,

Shitet Audi A1 gjendje perfekte

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 21:58 ,

AUDI A1 2010 1.6TDI

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 13:43 ,

Audi A1 1.6 TDI

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 16:51 ,

Audi A-1

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 10:22 ,

Audi A1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 02:21 ,

500€

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 21:30 ,

disqe audi 18"

400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 15:59 ,

Shitet ose nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Dhj 11:05 ,

Okazion audi a1 2013 1.6 diesel automat . Sportbak

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 20:54 ,

Shitet makina gaz benzin

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 22:53 ,

Audi A1 1.4 TFSI S-Line

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 10:49 ,

Disqe 17 Audi

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 23:22 ,

Audi A1

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Korr 12:41 ,

Audi A1 1.2TFSI Viti 2011

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 16:51 ,

Audi A1 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione