Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | 80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi 80 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Pri 22:45 ,

audi 80cc b2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 12:24 ,

audi 80

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 18:20 ,

AUDI

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 19:58 ,

Shitet audi 80

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 18:52 ,

Shitet audi 80

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 19:03 ,

Shitet per arsyje mosperderimi

850 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 10:35 ,

Shitet per arsyje mosperderimi

850 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Gush 14:19 ,

Audi1992

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 18:55 ,

Audi

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 16:52 ,

shkoder

111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 19:33 ,

Audi

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 13:03 ,

AUDI 80 1.9 TDI

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 07:38 ,

Audi 80

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 18:46 ,

AUDI

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:16 ,

Audi 80

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 21:52 ,

Audi 80

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 10:00 ,

audi

2 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 05:11 ,

Audi 80

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 20:17 ,

audi 80

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 18:44 ,

Okazion Shes Audi 80 viti 1997 Nafte,kondicioner.

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 19:01 ,

Audi

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Tet 00:53 ,

Okazion shitet ose ndrohet

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 17:11 ,

Sell

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Sht 14:11 ,

Audi 80 Gaz Benzin

1 200 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 19:05 ,

Audi 80

2 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 12:58 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 03:59 ,

shes makinë

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 11:35 ,

AUDI 80 1.6 DIEZEL

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 22:01 ,

shes makine

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 01:30 ,

Shes audi 80

1 000 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 20:38 ,

audi

500 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 00:00 ,

Shes Audi 80

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 17:24 ,

Audi 80

80 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 11:43 ,

audi80

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 17:46 ,

Audi 80

600 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 17:14 ,

Audi

600 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 15:04 ,

Audi 80

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 18:30 ,

Veture

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 11:45 ,

Audi

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 22:36 ,

BEJME VLERSIME MAKINASH VETEM OKAZION

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 23:29 ,

Audi 80 me letra

500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 14:48 ,

audi 80

100 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 20:55 ,

Audi cuepe

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 22:14 ,

Shitje

1 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
02 Qer 18:32 ,

Shes : AUDI 80 tdi

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 20:20 ,

Audi 80

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:16 ,

Shitet

340 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 17:22 ,

Okazion

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 15:53 ,

Okazion 3 dite

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 14:19 ,

Shitet OKAZION

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi 80 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione