Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Tiranë

4C , 2
8C , 3
Alfa 145 , 45
Alfa 146 , 37
Alfa 147 , 531
Alfa 149 , 5
Alfa 155 , 1
Alfa 156 , 339
Alfa 159 , 195
Alfa 164 , 3
Alfa 166 , 85
Alfa 75 , 1
Brera , 12
GT , 56
GTV , 6
Giulia , 5
Giulietta , 26
MiTo , 35
Spider , 7
Sprint , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 08:53
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159 2.4 Diesel Manual 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:36 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO 147 B-GAZ KONSUM I PAPERFILLSHEM OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:52 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 18:25 Makina , Tiranë

shitet alfa romeo

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 12:11 Makina , Tiranë

ALFA 159 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:56 Makina , Tiranë

Alfa 159

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 11:08 Makina , Tiranë

Alfa romeo gaz benzin

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 15:34 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 147

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 08:59 Makina , Tiranë

Alfa 159

3 750 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 19:45 Makina , Tiranë

Alfa romeo Giulietta 2.0jtdm

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 08:53
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159 2.4 Diesel Manual 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:24 Makina , Tiranë

Shitet alfa romeo

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:24 Makina , Tiranë

Afla 156

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 19:37 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO MiTo 2009

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 17:51 Makina , Tiranë

alfa romeo gt per shitje ne gjendje te mire

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Makina per pjes

1 111 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:15 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:30 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:37 Makina , Tiranë

Pakte shpejtesie Alfa romeo nafte 1.9

13 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 18:53 Makina , Tiranë

shitet alfa romeo

3 500 EUR

07 Maj 17:20 Makina , Tiranë

shitet alfa Romeo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 11:59 Makina , Tiranë

Alfa 159 1.9 benzine ch

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 22:45 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:55 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO 2.4 JTDM OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 22:36 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 17:52 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 147 2200€

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:54 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:01 Makina , Tiranë

OKAZION 24 H

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:54 Makina , Tiranë

Alfa ROMEO 159 1.9

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 21:50 Makina , Tiranë

Okazion!!! Alfa romeo gjendje perfekte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 11:24 Makina , Tiranë

OKAZION 3300Euro Super Super Gjendje

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 16:54 Makina , Tiranë

Shes Makine

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 19:15 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 19:12 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 17:34 Makina , Tiranë

SHITET MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 19:57 Makina , Tiranë

okazion

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 17:13 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 17:13 Makina , Tiranë

alfa romeo 147

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

eftf

300 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:52 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:00 Makina , Tiranë

2850 Euro Super Okazion

2 850 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 07:20 Makina , Tiranë

2900 Euro Super Okazion

2 900 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 10:37 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 147 1.9 nafte

1 200 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Jan 19:08 Makina , Tiranë

Alfa romeo 156

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 10:51 Makina , Tiranë

Okazion 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 14:43 Makina , Tiranë

OKAZION!! Shitet Alfa Romeo 147

1 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:20 Makina , Tiranë

Alfaromeo 2.4 naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 16:46 Makina , Tiranë

Alfa romeo cabrio

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 16:56 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 147 .. 3000€

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione