Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Spider Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Alfa Romeo Spider | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Korr 20:29 Makina , Fier

Okazion shitet per asrsye mosperdorimi

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 11:29 Makina , Shkodër

kerkoj te blej alfa spider cabrio

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 13:09 Makina , Durrës

shitet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 15:15 Makina , Durrës

shitet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Korr 20:55 Makina , Tiranë

Alfa spider 1997

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 18:36 Makina , Tiranë

Shitet mercedez benz 410pespistonc

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 17:56 Makina , Sarandë

Alfa Romeo Spider

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:32 Makina , Tiranë

Alfa romeo

17 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 19:30 Makina , Tiranë

ford tranzit

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 14:34 Makina , Sarandë

Alfa Romeo Spider 2.0 16V

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 18:43 Makina , Durrës

ALFA ROMEO 2.0

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 21:07 Makina , Kucovë

Alfa Romeo Spider benzin

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 11:57 Makina , Tiranë

Alfa Romeo GTV 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 11:29 Makina , Shkodër

kerkoj te blej alfa spider cabrio

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 11:53 Makina , Tiranë

Shes alfa spider 1975 15.000 euro

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Dhj 12:56 Makina , Kukës

Alfa romeo cabrio road star

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 22:19 Makina , Fier

Alfa Romeo Spider -99

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Gush 11:45 Makina , Fier

Me marveshje

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Korr 19:04 Makina , Fier

Alfa Romeo Spider -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 14:35 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 11:44 Makina , Durrës

Alfa Romeo Spider -00

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 16:31 Makina , Durrës

Alfa Romeo Spider benzin -01

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Alfa Romeo Spider | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione