Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

4C , 17
8C , 15
Alfa 145 , 127
Alfa 146 , 101
Alfa 147 , 1297
Alfa 149 , 12
Alfa 155 , 13
Alfa 156 , 861
Alfa 159 , 404
Alfa 164 , 5
Alfa 166 , 296
Alfa 75 , 1
Alfa 90 , 1
Alfasud , 1
Alfetta , 2
Brera , 17
GT , 116
GTV , 12
Giulia , 9
Giulietta , 73
Junior , 1
MiTo , 69
Spider , 20
Sprint , 3

Gjej njoftime për Alfa Romeo në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 19:43 Makina , Elbasan

Super gjendje

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:07 Makina , Tiranë

Alfa romeo gaz benzin

320 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:52 Makina , Korçë

Okazion Alfa Romeo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:50 Makina , Kavajë

Shitet Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159 2.4 Diesel Manual Dhjetor 2006 FULL OP

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Dyqani Makina , Vlorë

ALFA ROMEO 147 JTDM �� AUTO PENTA ��

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo Giulia

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:27 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V 150CV Sportwagon

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 Exclusive 2.4 Jtdm 20V 210CV

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 Makina , Vlorë

Pjese per Alfa 147 1.6benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 Makina , Peqin

✅��Alfa Romeo 147 1.9 Nafte Manuale

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:29 Makina , Fier

Alfa romeo 147 viti 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 00:51 Makina , Lushnjë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 11:47 Makina , Tiranë

Alfa romeo 147

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 21:59 Makina , Fier

Alfa Romeo 1.9 Naft

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 18:42 Makina , Shkodër

Alfa Romeo MITO

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:47 Makina , Tiranë

shitet alfa romeo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 08:20 Makina , Pogradec

alfa romeo 156

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 00:06 Makina , Durrës

Alfa Romeo/Ndërrohet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 00:05 Makina , Durrës

Nderrohet Alfa Romeo 156

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 16:53 Makina , Tiranë

Alfa Romeo Giulietta 1.6 naft 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 14:24 Makina , Lushnjë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 13:40 Makina , Tiranë

Alfa 159 1.9 benzine ch

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 13:33 Makina , Berat

Alfa Romeo benzine Gaz 2007

2 200 EUR

17 Mar 19:11 Makina , Elbasan

alfa 1.9 naft

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 16:54 Makina , Tiranë

Shes Makine

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 22:50 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO 2.4 JTDM OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 19:15 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 19:12 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 13:04 Makina , Durrës

Alfa Romeo Giulietta

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 10:26 Makina , Tiranë

Okazion!!! Alfa romeo gjendje perfekte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:31 Makina , Shkodër

Alfa gt

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:54 Makina , Tiranë

Alfa 1.9 Naft Automat 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 02:24 Makina , Sarandë

Shitet

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 01:42 Makina , Mirditë

Alfa 145 1.6 Benzine/Gaz

80 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 01:39 Makina , Shkodër

Alfa romeo

1 400 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:38 Makina , Mirditë

Alfa 145 1.6 Benzin/Gaz

80 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 17:34 Makina , Tiranë

SHITET MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 23:41 Makina , Durrës

Alfa Romeo gT gjendje perfekte

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 19:57 Makina , Tiranë

okazion

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 07:55 Makina , Tiranë

OKAZION 3300Euro Super Super Gjendje

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 16:19 Makina , Tiranë

Alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 07:27 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 1.4 Benzin Gaz

3 000 EUR

02 Mar 15:36 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:26 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:11 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:48 Makina , Shkodër

Shitet Alfa romeo 1.6benzine gaz / Gazi shenu ne leje 2600€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:13 Makina , Durrës

Alfa Romeo 1.9 Nafte

1 700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 19:20 Makina , Berat

Alda Romeo GT

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:47 Makina , Përmet

Okazion Alfa Romeo

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo ne Shitje


Keni Alfa që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione