Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | MiTo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo MiTo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Maj 11:48
Linku:
,

ALFA MITO

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 13:48 ,

Alfa Mito 1,4 benzin viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 20:05 ,

Alfa Romeo Mito

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 11:48 ,

ALFA MITO

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 01:37 ,

Shes alfa romeo mito

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 12:01 ,

Pronar

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 13:38 ,

Shes alfa romeo mito 1.6naft super ekonomike

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 08:10 ,

�� ALFA ROMEO MITO ��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:41 ,

SHITET OSE NDRROHET ME FORISTRADE

6 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 16:12 ,

SHITET ALFA MITO 2010 BENZIN+GAZ

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 16:09 ,

Alfa Romeo Mito

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Dhj 18:56 ,

Alfa romeo

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 18:29 ,

Alfa miTo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:11 ,

SHITET

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 10:22 ,

Shitet Alfa Mito OKAZION!!!!!

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 11:07 ,

Alfa romeo Mito

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 14:13 Dyqani ,

U SHIT Alfa Mito 1.4 t-jet viti 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 13:02 ,

Alfa Romeo MiTo - 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 12:52 ,

Alfa Mito

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 13:03 ,

Shitet Alfa Romeo MiTo

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 18:59 ,

Shes Alfa 2009 okazion

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 14:08 ,

Shitet Alfa Romeo Mito

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:21 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 22:58 ,

SHITUR!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 22:38 ,

u shite

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 18:04 ,

ALFA ROMEO MITO

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 12:21 ,

Alfa Romeo Mito 1.6 multijet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 11:06 ,

Alfa Rome Mito 2010.

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Jan 17:57 ,

Alfa Romeo MiTo

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Jan 13:12 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Jan 10:55 ,

Alfa mito 1.4 gaz /benzin

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 21:37 ,

Okazion Alfa Romeo Mito

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 18:36 ,

Super okazion

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 17:01 ,

Okazionn

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 13:13 ,

Alfa Romeo MiTo benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 00:04 ,

shitet Alfa mito 1.4 benzine 2008 ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 14:13 ,

ALFA ROMEO MITO 1.6 JTD VITI: 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 17:43 ,

Okazion Alfa Romeo Mito 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 12:54 Dyqani ,

U SHIT Alfa Romeo MiTo 1.4T benzin -gas

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Shk 11:55 ,

shitet afla romeo mito

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 14:35 Dyqani ,

U SHIT Alfa MiTo benzin-gas 1.4 T 170 CV

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Dhj 06:17 ,

ALFA ROMEO MiTo 2009

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 09:56 ,

Shitet ALFA ROMEO MiTo Okazion 4100 euro

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 17:48 ,

ALFA ROMEO MiTo

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 15:01 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 01:33 ,

Okazion

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 16:53 ,

Okaziiooonnn!!!! Shitet Alfa Mito

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 22:03 ,

Okazion Alfa Romeo Mito

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 17:02 ,

Alfa romeo MITO 1.4 b nga CH

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 20:48 ,

Alfa romeo mito

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 16:49 ,

Shitet Alfa Romeo Mito 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo MiTo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione