Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Kukës

Alfa 145 , 1
Alfa 146 , 2
Alfa 147 , 22
Alfa 156 , 9
Alfa 159 , 1
Alfa 166 , 1
Alfetta , 1
GT , 2
Giulietta , 1
Spider , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 13:08 Makina , Kukës

Alfa romeo gt

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 01:14 Makina , Kukës

Alfa Romeo GT

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 21:45 Makina , Kukës

Alfa romoe

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 00:12 Makina , Kukës

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 20:55 Makina , Kukës

Alfa Romeo Giulietta

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 11:20 Makina , Kukës

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 21:21 Makina , Kukës

Alfa Romeo 146 JTD 1.9

1 500 EUR

19 Nën 18:25 Makina , Kukës

SHES ALFA ROMEO BENZIN 185 km SHUM E RUJTUM

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 17:00 Makina , Kukës

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 09:43 Makina , Kukës

Alfa romeo 147,diesel 1.9 ne super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 11:37 Makina , Kukës

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 07:31 Makina , Kukës

Alfa Romeo

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 15:10 Makina , Kukës

Shitet okazion

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 11:59 Makina , Kukës

shitet

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 15:01 Makina , Kukës

Makin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 09:09 Makina , Kukës

Alfa

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 15:15 Makina , Kukës

Alfa

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 23:11 Makina , Kukës

Alfa

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 19:04 Makina , Kukës

alfa romeo 1.6 benzin gaz

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 10:09 Makina , Kukës

Shes ose bej mderrim alfa romeo 156 1.9 jtd

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 22:23 Makina , Kukës

Alfa Romeo 156 2.4 turbo interkuller

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 16:05 Makina , Kukës

shitet makina alfa romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 12:41 Makina , Kukës

ALFA ROMEO 147, 2007- OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 10:29 Makina , Kukës

ALFA ROMEO ( BENZIN GAS DIZNE FABRIKISHT)

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 13:36 Makina , Kukës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 13:24 Makina , Kukës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 19:18 Makina , Kukës

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Dhj 13:05 Makina , Kukës

Alfa Romeo 147

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 17:34 Makina , Kukës

Alfa Romeo 147 dizel

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 10:49 Makina , Kukës

Alfa Romeo nga Franca ne gjendje te shkelqyeshme

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 20:42 Makina , Kukës

Alfa Romeo mundsi nrrimi shitet 2500

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 15:53 Makina , Kukës

ALFA ROMEO 1.6 BENZIN TARGA TE ZVICRES

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 18:54 Makina , Kukës

Alfa Romeo 147 dizel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 12:56 Makina , Kukës

Alfa romeo cabrio road star

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 21:43 Makina , Kukës

Alfa

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 10:40 Makina , Kukës

Alfa Romeo 1.8 Benzin E Ardhur NGA CH -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 19:46 Makina , Kukës

Alfa Romeo 156 dizel -00

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 18:50 Makina , Kukës

Alfa Romeo 166 2.4JTD RKS -00

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 08:46 Makina , Kukës

Alfa Romeo 156 -01

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 18:48 Makina , Kukës

Alfa Romeo 145 benzin -08

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 19:22 Makina , Kukës

Alfa Romeo 2.4 JTD 156 -03

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione