Kavajë | Automjete | Makina | Alfa Romeo

Alfa 145 , 2
Alfa 146 , 3
Alfa 147 , 14
Alfa 155 , 3
Alfa 156 , 7
Alfa 159 , 2
Alfa 166 , 8
Brera , 2
GT , 1
Giulia , 1
Giulietta , 1
MiTo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 19:55 ,

alfa rome

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 15:44 ,

Kerkoj Alfa 166

500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 13:54 ,

Alfa Giulietta vit prodhim 11.2014 ,

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 16:41 ,

AlfaRomeo Brera 2.4 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 16:32 ,

Alfa Romeo Brera

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 23:39 ,

NEW ORIGINAL 2020 Aero 3S T-Rex

1 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 18:26 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 20:21 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 16:55 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 18:02 ,

ALFA ROMEO 166

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 12:17 ,

Shitet ALFA ROMEO

230 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 20:14 ,

Alfa romeo

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 23:16 ,

Zinxhir debore me shumice

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 17:28 ,

Alfa Romeo Q4 40000 €

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Jan 18:10 ,

Alfa Romeo 147

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 15:29 ,

Alfa romeo

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 09:39 ,

alfa romeo

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 14:45 ,

ALFA ROMEO 147 sport edicion

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 00:55 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD 2008 (I Diskutushem)

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 12:24 ,

Alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 21:19 ,

Alfa Romeo 156 jtd 1.9

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 14:32 ,

shitet Alfa romeo 2.4 JTD

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 08:38 ,

Alfa GT 1.9 turbo

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 17:16 ,

Alfa Romeo 156 dizel

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 10:39 ,

Alfa 147

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 14:33 ,

Okazion Alfa Romeo 147

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 12:03 ,

Alfa Romeo 147 jtdm

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 18:08 ,

Pies alfa romeo

40 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 09:22 ,

Alfa Romeo 166 2.4 JTD

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 13:44 ,

OKAZION Alfa Romeo 156 2.4JTD

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 09:07 ,

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 22:35 ,

Shiten 2 goma të reja i muj jan përdor

50 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Sht 22:54 ,

Alfa romeo 1.9 jtd 07

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 20:51 ,

Shes alfa romeo 147

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 09:27 ,

Alfa Romeo 156 jtd 1.9

1 618 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 10:39 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 22:39 ,

Blej alfa 147 ose reno scenik e 2003 deri 1400 eur

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 23:20 ,

Alfa Romeo 147 dizel

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 23:36 ,

Alfa Romeo 146 benzin

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 22:20 ,

Alfa Romeo 147 1.9 diesel 2002

230 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 13:14 ,

Alfa Romeo 166 -04 cmimi i diskutushem

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 23:44 ,

Alfa romeo 155 turbo 2.0 4x4

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 23:33 ,

Alfa ROMEO 155 2.0 TURBO 16V 4X4 186KW SPORT -95

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 14:43 ,

ALFA ROMEO 147 1.9 NAFT -02

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:56 ,

alfa romeo 147 1.6 benzin 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 19:47 ,

ALFA ROMEO 155 2.0 TURBO 16V 4X4 186KW SPORT

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione