Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Rome Alfa 166 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Alfa Romeo Alfa 166 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 166 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 166 ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 13:57 Makina , Elbasan

Super gjendje

2 000 EUR

17 Mar 16:54 Makina , Tiranë

Shes Makine

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 19:15 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 19:12 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 15:33 Makina , Shkodër

Kerkoj alfa romeo 166 okazion

1 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 15:53 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 17:13 Makina , Durrës

Alfa Romeo !!!OKAZION!!!

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 18:54 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 166 nafte

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 16:29 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 11:16 Makina , Berat

Okazion alfa romeo

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:36 Makina , Berat

Shitet urgjent Alfa Romeo 166 !

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 22:03 Makina , Berat

Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 15:12 Makina , Krujë

Alfa

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 21:38 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 18:27 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 19:37 Makina , Durrës

Alfa romeo 2.4 Nafte

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:07 Makina , Elbasan

Shitet ndrohet alfa 166

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 17:29 Makina , Lushnjë

Shitet impjant gazi

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 09:56 Makina , Fier

Alfa romeo super gjendje 2.4 diesel...!!!

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 10:28 Makina , Kavajë

Mandi Hekurani

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 14:33 Makina , Berat

Alfa 166

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 20:41 Makina , Shkodër

mercedez benz c klass

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:31 Makina , Fier

Aöfa romeo

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 16:32 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Jan 20:06 Makina , Lushnjë

Shitet impiant gazi dhe pjes te tjera per Alfa Romeo 166

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 20:35 Makina , Berat

Alfa romeo

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 20:27 Makina , Berat

Alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 20:32 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 15:02 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Dhj 17:39 Makina , Berat

Alfa romeo ( shitet urgjent)

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 20:35 Makina , Fier

Alfa romeo

100 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 21:52 Makina , Tiranë

Alfa romeo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 20:00 Makina , Tiranë

Shitet afla romeo 166 ne gjendie te mire pune

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 18:41 Makina , Kavajë

Mandi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 15:31 Makina , Krujë

Shes alfa 166 per arsye emigrimi

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 20:39 Makina , Tiranë

Alfa Romeo Automat Super Cmim

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:54 Makina , Krujë

Shitet per arsye emigrimi

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 09:37 Makina , Kavajë

Mandi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 11:29 Makina , Kavajë

Mandi

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 12:36 Makina , Kavajë

Mandi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 13:18 Makina , Kavajë

Mandi Hekurani

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 11:37 Makina , Kavajë

Mandi Hekurani

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 19:59 Makina , Elbasan

Alfa Romeo166

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 11:45 Makina , Lushnjë

Shiten pjes kembimi per alfa romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 10:27 Makina , Tiranë

Okazion

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 02:05 Makina , Durrës

Letra Der 2022

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 15:44 Makina , Kavajë

Kerkoj Alfa 166

500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 05:51 Makina , Elbasan

Alfa Romeo 166

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 14:14 Makina , Lushnjë

Shitet impiant gazi dhe pjes te tjera per Alfa Romeo 166

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 04:20 Makina , Elbasan

Alfa Romeo 166

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo Alfa 166 në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 166 në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo Alfa 166 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo Alfa 166 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 166 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo Alfa 166 ne Shitje


Keni Alfa Romeo Alfa 166 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione