Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Alfa 159 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo Alfa 159 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 08:53
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159 2.4 Diesel Manual 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

26 Maj 18:25 Makina , Tiranë

shitet alfa romeo

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 12:11 Makina , Tiranë

ALFA 159 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:56 Makina , Tiranë

Alfa 159

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 11:08 Makina , Tiranë

Alfa romeo gaz benzin

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 08:59 Makina , Tiranë

Alfa 159

3 750 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 08:53
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159 2.4 Diesel Manual 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Makina per pjes

1 111 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:20 Makina , Tiranë

shitet alfa Romeo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 11:59 Makina , Tiranë

Alfa 159 1.9 benzine ch

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:55 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO 2.4 JTDM OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 10:54 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:01 Makina , Tiranë

OKAZION 24 H

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:54 Makina , Tiranë

Alfa ROMEO 159 1.9

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 11:24 Makina , Tiranë

OKAZION 3300Euro Super Super Gjendje

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 19:57 Makina , Tiranë

okazion

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:43 Makina , Tiranë

eftf

300 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:52 Makina , Tiranë

ALFA ROMEO

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:00 Makina , Tiranë

2850 Euro Super Okazion

2 850 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 07:20 Makina , Tiranë

2900 Euro Super Okazion

2 900 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 10:51 Makina , Tiranë

Okazion 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 20:20 Makina , Tiranë

Alfaromeo 2.4 naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 12:04 Makina , Tiranë

Okazion Alfa Romeo 159 1.9 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 20:03 Makina , Tiranë

Shitet alfa romeo okazion!!

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 12:35 Makina , Tiranë

Shitet makine Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 20:07 Makina , Tiranë

shitje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 20:06 Makina , Tiranë

shitet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Tet 18:00 Makina , Tiranë

Okazion - Alfa Romeo super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Tet 16:21 Makina , Tiranë

Alfa romeo 159

09 Tet 18:02 Makina , Tiranë

Alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 15:33 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 16v Progression 150cv

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:32 Makina , Tiranë

Okazion Urgjent

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Gush 22:32 Makina , Tiranë

Shitet/Okazion

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 09:32 Makina , Tiranë

shitet&nderim

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 21:13 Makina , Tiranë

Okazion Alfa 159 2007

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 23:27 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 15:25 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 17:13 Makina , Tiranë

Okazion per 2 dit !!!!!!!!

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 14:55 Makina , Tiranë

Alfa romeo 159 nderohet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 20:37 Makina , Tiranë

Okazionnn

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 11:51 Makina , Tiranë

Alfa romeo 159

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:40 Makina , Tiranë

Alfa romeo

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 01:05 Makina , Tiranë

alfa romeo 159 Shitet Nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 08:24 Makina , Tiranë

okazion alfa

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 07:08 Makina , Tiranë

E sapo ardhur nga zvicra

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:31 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 19:49 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 07:14 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 159; Motorr: Jtdi; SUPER GJENDJE

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:26 Makina , Tiranë

Okazion!!

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo Alfa 159 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione