Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Alfa Romeo Alfa 156 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 09:33 Makina , Korçë

Okazion Alfa Romeo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:20 Makina , Pogradec

alfa romeo 156

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 00:06 Makina , Durrës

Alfa Romeo/Ndërrohet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 00:05 Makina , Durrës

Nderrohet Alfa Romeo 156

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 19:11 Makina , Elbasan

alfa 1.9 naft

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 02:24 Makina , Sarandë

Shitet

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 16:19 Makina , Tiranë

Alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 11:13 Makina , Durrës

Alfa Romeo 1.9 Nafte

1 700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Shk 17:01 Makina , Elbasan

alfa romeo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Shk 16:07 Makina , Shkodër

Alfa romeo okazion

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 08:39 Makina , Shkodër

ALFA ROMEO 1550 LEK OKAZION

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 18:28 Makina , Vlorë

OKAZION 1200€! Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:13 Makina , Durrës

Alfa romeo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:13 Makina , Elbasan

Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Shk 09:45 Makina , Shkodër

ALFA ROMEO

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 18:32 Makina , Durrës

Alfa

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:58 Makina , Kavajë

Okazioonn Alfa romeo 156 Benzin-gaz

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 20:30 Makina , Durrës

Makin ekonomike

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 19:08 Makina , Tiranë

Alfa romeo 156

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 21:45 Makina , Kukës

Alfa romoe

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 18:49 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 10:28 Makina , Durrës

OKAZION

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 10:06 Makina , Elbasan

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 13:52 Makina , Sarandë

Alfa romeo

2 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 20:05 Makina , Tiranë

Alfa romeo 1.9 jtd nafte 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 23:54 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

1 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 13:06 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 14:23 Makina , Tiranë

Alfa romeo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 12:21 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 10:03 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 10:55 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 07:08 Makina , Fier

Free

190 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 23:16 Makina , Vlorë

Alfa Romeo 1.8 benzine gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 11:26 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 21:38 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

2 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Sht 20:21 Makina , Vlorë

Okazionnn!!!

1 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 10:25 Makina , Durrës

Shitet okazion

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 09:31 Makina , Vlorë

Alfa Romeo 156

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:25 Makina , Tiranë

Alfa romeo

130 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 03:12 Makina , Elbasan

makin ne shitje ose nderrim

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 14:00 Makina , Elbasan

Elbasan

1 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 19:30 Makina , Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 10:30 Makina , Durrës

Shitet okazion

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 16:29 Makina , Tiranë

Shitet Alfa romeo 156

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 12:03 Makina , Tiranë

shtitet Alfa Romeo

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 23:45 Makina , Tiranë

shitet alfa romeo 156

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 12:11 Makina , Tiranë

shitet alfa romeo 156

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 17:02 Makina , Fier

Alfa

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:01 Makina , Tiranë

Alfa romeo 1.9 jtd 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 22:25 Makina , Berat

alfa 159 okazion !

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa 156 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje


Keni Alfa Romeo Alfa 156 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione