Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Alfa Romeo Alfa 156 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 13:36 Makina , Shkodër

Shitet Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 23:21 Makina , Tiranë

Alfa romeo benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 10:22 Makina , Berat

SHITET

140 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 15:57 Makina , Sarandë

automjete

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 16:41 Makina , Fier

Benxin - gas

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 11:13 Makina , Vlorë

Shitet Alfa Rome 156

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:19 Makina , Berat

Alfa romeo gjendje e mire cmimi i diskutueshem

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 13:41 Makina , Tiranë

Alfa romeo 156

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 10:16 Makina , Fier

Gas benxin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 11:55 Makina , Korçë

Alfa Romeo 156 twin spark

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Gush 22:18 Makina , Tiranë

Alfa romeo 156 benzin/gaz

180 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 13:58 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet alfa romeo 1.9 nafte 2003

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 21:21 Makina , Shkodër

Letra te sapo prera

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 18:31 Makina , Durrës

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 18:27 Makina , Durrës

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 09:37 Makina , Durrës

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

15 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 09:37 Makina , Durrës

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 07:28 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte, shum ekonomike

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 22:35 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte, shum ekonomike.

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 20:55 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 20:55 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 18:22 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 18:19 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 18:19 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 18:19 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

15 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 18:14 Makina , Tiranë

OKAZION: 1500 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 11:27 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte, shum ekonomike.

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 07:24 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, super ekonomike.

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 21:00 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:29 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 17:30 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 17:30 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 17:25 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 17:21 Makina , Tiranë

OKAZION: 1400 euro, 1.9 nafte TDI, shum ekonomike.

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 03:27 Makina , Tiranë

OKAZION: 1000 euro, 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 20:39 Makina , Tiranë

OKAZION: 1000 euro, 1.9 nafte

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 20:36 Makina , Tiranë

OKAZION: 1000 euro, 1.9 nafte

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 18:13 Makina , Berat

Shitet alfa romeo

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 18:13 Makina , Berat

Shitet alfa romeo

15 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 15:06 Makina , Berat

Shitet alfa romeo

150 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 20:33 Makina , Durrës

Shitet Alfa156

1 555 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 13:49 Makina , Elbasan

Alfa Romeo 156

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:48 Makina , Elbasan

alfa romeo

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 13:10 Makina , Përmet

Alfa Romeo

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 23:10 Makina , Shkodër

Alfa romeo 156

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 17:55 Makina , Tiranë

Alfa romeo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 09:27 Makina , Fier

Alfa romeo

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 11:54 Makina , Tiranë

Shitet alfa romeo

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 19:41 Makina , Pogradec

shitet alfa romeo

19 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 02:23 Makina , Durrës

shitet alfa

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa 156 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje


Keni Alfa Romeo Alfa 156 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione