Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Alfa Romeo Alfa 156 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 07:52 ,

Alfa Romeo 156 1.9jtd viti 2003

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 18:27 ,

shitet Alfa Romeo 156 ose nderrohet me motorr

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 19:08 ,

Alfa romeo 156 1.9 nafte jtd 2001

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 16:13 ,

OKAZIN ALFA ROMEO 1.9 NAFTE

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 01:06 ,

Shitet alfa romeo ose ndrohen te dyja

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 00:00 ,

shtitet Alfa Romeo

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 12:02 ,

Shitet ose nderrohet alfa romeo 156 1.9 jtd e vitit 2000

2 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:35 ,

Alfa Romeo 156 JTD 700€!

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Mar 14:11 ,

Alfa Romeo

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 21:41 ,

alfa romeo shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 04:27 ,

shes afafen makina ash shum e mir gomat e reja

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:20 ,

Alfa romeo 156

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 01:25 ,

U SHIT FLM MERR JEP

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 20:48 ,

Alfa156

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 15:19 ,

Alfa romeo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:19 ,

Shitet alfa romeo benxin gaz siguracjoni sapo i ka mbaruar

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 17:04 ,

shes afafen makina ash shum e mir gomat e reja

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 11:42 ,

shitet alfa romeo 1.9 naft

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 08:00 ,

shes afafen makina ash shum e mir gomat e reja

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 20:46 ,

Shitet Alfa Romeo

135 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 16:03 ,

Kerkoj alfa okazion

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 16:06 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:32 ,

OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 17:06 ,

Shitet alfa romeo

1 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 14:23 ,

shes afafen makina ash shum e mir gomat e reja

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 11:02 ,

shes afafen makina ash shum e mir gomat e reja

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 10:15 ,

Shitet alfa

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 06:39 ,

shes afafen makina ash shum e mir gomat e reja

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 12:40 ,

Shitet Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 19:12 ,

Okazion me letra 1.9 naft

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 18:44 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 11:53 ,

Alfa

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 21:13 ,

Alfa romeo 156 1.9 naft 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 21:13 ,

Alfa 156 okazion 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 21:05 ,

!!Okazion!! Alfa 156 1.9 naft 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 12:41 ,

Okazion Alfa 156

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:16 ,

Shitet Alfa romeo 600€

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:09 ,

Alfa

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 17:47 ,

OKAZION

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 11:42 ,

Alfa 156 1.9 naft

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 14:31 ,

Alfa romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 11:42 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 18:01 ,

Shitet alfa

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 18:09 ,

Alfa romeo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 16:49 ,

Okazion

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:07 ,

Okzaion

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 21:20 ,

Shitet alfa

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 11:32 ,

Alfa Romeo

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 21:11 ,

Shitet

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 22:44 ,

Alfa

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 156 në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 156 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa 156 ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo Alfa 156 ne Shitje


Keni Alfa Romeo Alfa 156 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione