Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa Romeo Alfa 147 | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Alfa Romeo Alfa 147 në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 147 në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 147 ne shitje me ofertat me te mira. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 21:46 ,

ALFA ROMEO 147-2.0 BENXIN&GAS.AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:07 ,

❗Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:31 ,

Pjese per Alfa 147 1.6benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 ,

shitet alfa romeo

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 20:29 ,

Shitet

1 950 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 17:17 Dyqani ,

ALFA ROMEO 147 JTDM �� AUTO PENTA ��

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 10:58 ,

Shitet alfa rome

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 20:34 ,

Shitet

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 09:31 ,

Alfa Romeo 147 1,9 JTD 16V

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 22:05 ,

Alfa 147

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 10:52 ,

Shitet 0683655766

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 16:46 ,

Alfa Romeo 147 - Black Line

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 18:49 ,

Shitet Alfa Romeo 1.9 okazion

1 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 15:36 ,

ALFA ROMEO 146 - BLACK LINE

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 18:34 ,

Alfa romeo 147

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 14:01 ,

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 13:40 ,

ALFA ROMEO 147 - BLACK LINE

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 16:52 ,

Alfa Romeo 147 - Black Line

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 18:05 ,

Alfa Romeo - Black Line

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 20:02 ,

Alfa Romeo 147 - Black Line

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 11:39 ,

Alfa Romeo - Black Line ����

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 20:33 ,

Alfa Romeo - Black Line

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 23:33 ,

ALFA ROMEO 147 - BLACK LINE ���� ��⚫️

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 20:32 ,

ALFA ROMEO 147 - BLACK LINE

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 09:11 ,

ALFA ROMEO 147 - BLACK LINE

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:15 ,

Okazion! Shitet Alfa Romeo 147

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 12:05 ,

Alfa Romeo 147 - Black Line

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 00:50 ,

Alfa Romeo 147 - Black Line

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:49 ,

Alfa Romeo - 147 Black Line

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 23:27 ,

Alfa romeo 147,ne gjendje perfekte,nafte 1.9 JTDm,me 4 dyer.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 23:58 ,

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 15:52 ,

Alfa romeo 147

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 13:58 ,

Shiten gomat

1 EUR

13 Pri 18:26 ,

Alfa romeo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 01:29 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 22:28 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 17:33 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:08 ,

Alfa Romeo

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 13:08 ,

Alfa Romeo

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 22:34 ,

Shitet alfa romeo

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:46 ,

Alfa Romeo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:32 ,

Makina Me Qera

2 000 LEK / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Mar 06:53 ,

Alfa

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 13:16 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

2 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:57 ,

Makina Me Qera

2 000 LEK / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Shk 10:51 ,

Alfa Romeo 147 benzin gaz

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 17:42 ,

jetta

4 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 15:41 ,

jetta

4 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Alfa Romeo Alfa 147 në shitje? Shiko njoftimet për Alfa Romeo Alfa 147 në shitje me ofertat më të mira. Blej apo shit Alfa Romeo në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Alfa Romeo Alfa 147 ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Alfa Romeo Alfa 147 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Alfa Romeo Stelvio, Giulia, 4c Spider dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Alfa Romeo Alfa 147 që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Alfa ne Merrjep.al.


Shperndaj njoftime per Alfa Romeo Alfa 147 ne Shitje


Keni Alfa Romeo Alfa 147 që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Alfa shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione