Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfa 146

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Alfa Romeo Alfa 146 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 10:30 ,

Ne jemi në shërbimin tuaj për të gjitha financimet

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 21:21 ,

Alfa Romeo 146 JTD 1.9

1 500 EUR

17 Jan 13:33 ,

Veture

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 10:56 ,

SHITET

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 11:44 ,

okazion

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 12:07 ,

Alfa Romeo

12 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Tet 12:05 ,

Shitet Alfa romeo 1.6 benzin/gaz

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 20:29 ,

shitet Alfa 1.9 naft

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 21:35 ,

Iphone 8 plus (U SHIT)

270 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 07:51 ,

Shitet Alfa Romeo 146

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 19:53 ,

Alfa Rome

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 19:25 ,

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 19:04 ,

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 09:07 ,

Shitet/nderrohet Alfa Romeo 146 1300euro i diskutueshem.

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 06:56 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 13:17 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 13:56 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 07:45 ,

Shes

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 13:09 ,

Shitet ose nderrohet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 09:20 ,

Kerkoja Alfa146/156 fiat bravo 1.6/1.8 benzine

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 22:58 ,

alfa super gjendje

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 15:32 ,

Shitet

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 17:03 ,

OKAZION ,ALFA ROMEO NE SHITJE

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 11:55 ,

Shitet loder per femi ...ose nderrohen me makin

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 14:52 ,

Alfa Romeo 1000 Euro

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Gush 18:10 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 11:48 ,

Sjks

150 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Maj 19:00 ,

Alfa Romeo 1.9 Nafte

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 16:11 ,

Alfa romeo naft

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 18:41 ,

ALFA ROMEO 146 GJENDJE SHUME E MIRE -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 01:44 ,

ALFA ROMEO GJENDJE SHUME E MIRE

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 21:06 ,

Sobe drush

300 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 16:22 ,

alfa romeo

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 18:31 ,

Shitet alfa 2002 1100 euro i padiskutum fare

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 18:30 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 17:41 ,

Shitet Alfa Romeo ne super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 13:15 ,

Shitet alfa romeo benzin-gaz

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 12:49 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 20:20 ,

Blej makina te aksidentuara

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 12:49 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Jan 19:12 ,

Alfa Romeo 146 benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 11:12 ,

AUTOSERVIS SUPER OKAZION

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 11:05 ,

ad

323 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 17:03 ,

shitet kondicioneri

100 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Tet 12:22 ,

alfa romeo

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 03:03 ,

shitet Alfa Romeo

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 16:37 ,

Karamele

5 000 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 11:48 ,

Shitet Alfa Romeo 146

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 14:37 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 18:27 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo Alfa 146 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione