Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acura Shitet në Shqipëria

MDX , 317
NSX , 51
RL , 46
RSX , 10
TL , 27
TSX , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Acura | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:03 Dyqani Makina , Berat

Stream Crystal Pregabalin Powder, 148553-50-8, Russia

10 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:03 Makina , Berat

Documents Cloned cards Banknotes dollar / euro Pounds IDS,

435 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:59 Dyqani Makina , Berat

cas 110-63-4, Australia 1,4 Butanediol, 14 BDO

20 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:49 Dyqani Makina , Berat

How to get PMK Powder, PMK glycidate, 28578167

10 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:36 Dyqani Makina , Berat

Strong 5cl 5f adbb new apvp Flakka a-pvp alpha-pvp aphp

20 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:13 Makina , Sarandë

Fast food i levizshem

3 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:02 Makina , Shkodër

Debozit gazi

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 01:18 Makina , Devoll

WhatsApp +19015016195 Join Illuminati online Ghana/USA/UK.

2 000 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 10:27 Dyqani Makina , Berat

BMK 5449-12-7 Glycidic Acid (sodium salt))

10 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 14:12 Makina , Korçë

Grur

4 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 10:32 Makina , Tiranë

✅Okazion Skuter I Ri Ne Kuti✅

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 18:33 Makina , Gjirokastër

Kanerina

20 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 17:01 Makina , Mat

Golf 4

900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 18:41 Makina , Shkodër

Debozit gazi

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 15:04 Makina , Tiranë

SHITET DETECTOR FLORIRI POTHUAJSE I PA PERDOR FARE

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 13:50 Makina , Elbasan

Shitiet bora

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 13:37 Makina , Tiranë

2 euro

1 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 19:55 Makina , Durrës

Bmw seria1

12 Shk 20:03 Makina , Sarandë

Shitet Rulot Fast food

3 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 22:35 Makina , Gramsh

32000

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 18:10 Makina , Lezhë

Golf 6 (match)

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 18:45 Makina , Shkodër

Shitet Ifa L60

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 21:13 Makina , Tiranë

Tuarek

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 09:26 Makina , Librazhd

Benz

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 17:54 Makina , Mat

Iveko daily

550 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 11:51 Makina , Tiranë

Vetrat Alumini dopjo xham

150 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 15:17 Dyqani Makina , Berat

Acura 03

3 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 12:56 Makina , Vlorë

Ford Fiesta

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 23:45 Makina , Tiranë

Kerkoj makine deri ne 1500€

1 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 21:31 Makina , Fier

Shitet

50 000 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Jan 14:34 Makina , Tiranë

2005 Acura TL

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 12:56 Makina , Berat

dfsfasfwfs

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 19:56 Makina , Durrës

Pirun ngrites 1.5 der ne 1.7 ton

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 17:24 Makina , Fier

Shitet

1 500 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Dhj 20:04 Makina , Elbasan

Quingo vites 2

20 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 20:19 Makina , Bulqizë

fcgvdfxgvb

5 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 08:15 Makina , Durrës

Shiten ose ndrrohen

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 19:50 Makina , Gjirokastër

Okazion

70 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 09:04 Makina , Vlorë

Heiwshsjsjsh

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Dhj 14:00 Makina , Tiranë

Acura test private

5 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 14:53 Dyqani Makina , Tiranë

Acura MDX test

4 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 05:35 Makina , Berat

sefefwef

2 222 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 11:20 Makina , Elbasan

Fort fogus

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 06:50 Makina , Elbasan

Fort foks

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:12 Makina , Tiranë

MESO FOREX FALAS

1 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 20:54 Makina , Durrës

Bmw seria 1

16 Nën 00:13 Makina , Tiranë

Sprinter

12 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Nën 08:37 Makina , Shkodër

rraket e 2022

480 000 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 10:56 Makina , Tiranë

2005 Acura TL

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Acura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione