Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acura Të gjitha në Shqipëria

MDX , 344
NSX , 57
RL , 48
RSX , 9
TL , 27
TSX , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Acura | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:59 Makina , Bulqizë

Jdjdjdj

20 999 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:56 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:56 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:48 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

190 000 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:48 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

270 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 11:53 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

420 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 08:48 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

250 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 08:44 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

240 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 10:34 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

290 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 08:57 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 08:53 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 08:53 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 08:53 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 08:28 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 08:28 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 23:03 Makina , Pogradec

Sherbim karrotrec 24/7

1 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 14:35 Makina , Kolonjë

Shitet benz G class

10 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 10:52 Makina , Shkodër

Shitet ifa L60

1 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 14:43 Makina , Berat

Documents Cloned cards Banknotes dollar / euro Pounds IDS,

435 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 13:42 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 17:14 Makina , Tiranë

Paisje lavazhi

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 09:36 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 19:22 Makina , Durrës

Biciklete gjermane. E Re!

330 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 10:43 Makina , Lushnjë

Subwufer 1200w

100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 10:42 Makina , Tiranë

Kerkoj pistolet

Viti: 2023
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 17:12 Makina , Berat

Buy Mounjaro Online For Weight Loss Or Diabetes//wa.me/+1239

111 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 08:36 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 23:42 Makina , Fier

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 13:28 Makina , Elbasan

Shitet tenda per kamjocine

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 13:45 Makina , Shkodër

Debozit gazi

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 00:33 Makina , Tropojë

Rrimork per makine

700 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 08:40 Makina , Berat

Protonitazene,119276-01-6

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 08:40 Makina , Berat

71368

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 15:43 Makina , Tiranë

Okazjon

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 17:48 Makina , Tiranë

RRIT AUDIENCEN ME NE 043/776/078

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 21:51 Makina , Berat

Blank ATM card for sale

300 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 17:46 Makina , Tiranë

Shiten 8 komplete karrige tavolina

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Pri 11:26 Makina , Bulqizë

gty

10 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 20:38 Makina , Durrës

shitet karrel

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 14:18 Makina , Lezhë

Tiguan R-line 2019

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 14:12 Makina , Lezhë

C63 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 18:55 Makina , Tiranë

Pininfarina Bolloré

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Mar 01:19 Makina , Durrës

Купите лажни новац на мрежи ВхатсАпп: (+49 163 6583627)

22 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 13:28 Makina , Devoll

Купите лажни новац на мрежи ВхатсАпп: (+49 163 6583627)

22 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 10:53 Makina , Tiranë

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

2 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 00:13 Makina , Sarandë

Fast food i levizshem

3 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 14:12 Makina , Korçë

Grur

4 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 10:32 Makina , Tiranë

✅Okazion Skuter I Ri Ne Kuti✅

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Acura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione