Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Yugo

03 Sht 21:40 ,

passat

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 23:14 ,

Minibus iveco daily

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 11:40 ,

Okazion Ora 50€, e sapo ardhur nga Italia.

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
25 Maj 14:24 ,

SHITET KAMA

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Maj 23:13 ,

Ifa

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 14:28 ,

Instagram 18.9k followers

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 09:56 ,

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 23:16 ,

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 22:15 ,

Giani Ferrari

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 12:49 ,

Gjera antike

Viti: 50-at
Kilometrazha: > 500 000
11 Tet 11:00 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 15:44 ,

Yugo Tempo dizel

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Mar 13:14 ,

Super Gjendje

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 15:57 ,

2 hoverboard 250 mij lek

250 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 12:27 ,

Mjet Transporti

34 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 10:50 ,

Okazzion

399 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 09:51 ,

xhip jepet per pjes

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 09:48 ,

aparat akullore carpixhan

120 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 20:36 ,

OKAZION BAGAZHIER SUPER GJENDJE

275 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 20:48 ,

Shes makinen zistb

8 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 14:00 ,

Shitet

2 700 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 20:58 ,

Yugo Ciao -97

370 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim