Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Wiesmann

MF 25 , 1
MF 3 , 1
MF 30 , 1
MF 35 , 1
MF 5 , 1
03 Korr 17:41 ,

Shitet

25 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 21:27 ,

Rulot

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 12:03 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 12:59 ,

Çekiç Indeko viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 13:32 ,

Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef mire

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
01 Maj 11:06 ,

iveco delly viti 2002 naft 2.8

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 12:25 ,

Greqi

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim