Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Wartburg

311 , 1
353 , 2
23 Korr 11:03 ,

Bova Futura

11 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
26 Maj 11:41 ,

Shitet Golf Plus (5+)

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 08:42 ,

Shesim pompa lavazhi dhe fshesa lavazhi gjermane

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 15:10 ,

Navigator universal (kontaktoni wp)

70 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 15:12 ,

Makineri per perpunim fino guri

400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Shk 19:05 ,

Autokombanje e514

13 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 18:56 ,

Volkswagen Golf 3 1.4

70 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim