Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 17:04 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 - 2012 Nafte

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:02 Makina , Tiranë

VOLVO xc60 3.0BENZINË..PANORAMA...

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 11:42 Makina , Durrës

Volvo Xc60 Nafte Automatike ������������

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 11:08 Shitorja Makina , Tiranë

VOLVO XC 60 2.4 NAFTE 2009 K.AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 10:33 Makina , Tiranë

OKAZION VOLVO XC 60 2009 AUTOMAT

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 19:33 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 GAZ/BENZIN 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 15:11 Makina , Durrës

2012 Volvo XC60 Motor 2.0L

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 11:27 Makina , Tiranë

Volvo XC60 - T5

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 16:12 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 T6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim