Kukës | Automjete | Makina | Volvo | XC 60

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 17:09 ,

Volvo XC60 , 2011 , Full !!!!!

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46
Linku:
,

2012 Volvo XC60 D3 - 2.0 Nafte

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Dyqani ,

Volvo XC60 4X4 Automatik

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 Dyqani ,

VOLVO XC60 , 09/2016 , Full Options

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:38 ,

Volvo XC60 viti 2016

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:11 Dyqani ,

VOLVO XC60 D3, 2016,AUTOMATIKE,MOTORR 2.0 NAFTE

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:10 Dyqani ,

VOLVO XC60 D4, 2015,AUTOMATIKE,MOTORR 2.0 NAFTE

20 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:06 Dyqani ,

VOLVO XC60 D4, 2016,AUTOMATIKE,MOTORR 2.0 NAFTE

22 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:50 Dyqani ,

Auto Ok

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim