Kurbin | Automjete | Makina | Volvo | V50

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:46 Dyqani ,

VOLVO V50, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:00 ,

Volvo V50 Automat

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:47 ,

VOLVO V 50, NAFTE 1.6 ,97 000 KM SUPER GJENDJE!!!

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 13:11 Dyqani ,

Volvo v50 manuale nga Zvicra

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 ,

Volvo V50, (110pk)1.7 nafte me kondiconer

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Dyqani ,

Volvo v50 -1.6 nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Dyqani ,

Volvo V50 - 2.0 Nafte

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:19 Dyqani ,

OKAZION!!! VOLVO.V50 1.6 NAFT VITI 2011 MANUAL

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 15:05 Dyqani ,

VOLVO V50 2.0D, Viti 2004, Nafte, manuale

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 14:35 ,

Volvo V50 dizel

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim