Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:14 Makina , Tiranë

Volvo

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:54 Makina , Shkodër

Volvo s80

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 11:00 Makina , Tiranë

Volvo S80

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Dhj 16:39 Makina , Tiranë

Volvo S80 2009 Automatik Benzin+Gaz. Full Option

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 06:35 Makina , Tiranë

VOLVO S 80 FULL OPTION 2.5 BENXINE VITI 2010

92 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 13:49 Makina , Durrës

Volvo s80 2.9 benzin+gaz automat

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 17:13 Makina , Tiranë

Super gjendje, ekonomike

1 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 12:01 Makina , Dibër

VOLVO S80 dizel

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 11:25 Makina , Tiranë

Volvo S80 Benzine/gas, 2001

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim