Kurbin | Automjete | Makina | Volvo | S60

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:39 ,

Shitet Volvo S60, 2.4 benzine, 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 ,

Volvo S60 R Desing

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:47 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:22 ,

VOLVO S 60 FULL OPTION 2.0 T VITI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:27 ,

volvo s60

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:41 ,

OKAZION!! VOLVO .S60 . 4X4 . Automat . Benzin-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:01 ,

Volvo s60 2.5T 4x4 benzin-gaz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 17:14 ,

Shitet Mundesi Nderrimi Volvo S60 2002 2.4D

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 11:15 ,

Shitet volvo S60 okazion

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:14 ,

Shitet Volvo S60 ne gjendje te shkelqyer

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim