Kukës | Automjete | Makina | Volvo | 850

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


29 Tet 10:25 ,

Volvo Shitet per pjes kembimit

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 11:29 ,

Volvo 850 1993

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Nën 11:01 ,

Volvo 850 1993 benzin + gas

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 11:07 ,

Volvo 850 GLT, 2.0 benzine + gaz

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:06 ,

Volvo 850

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:57 ,

Volvo benzine-gaz -93

180 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim