Kukës | Automjete | Makina | Volvo | 740

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


22 Gush 08:39 ,

Shes Volvo V70 turbo dizel shume e mire..

450 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 09:44 ,

volvo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:29 ,

Shitet volvo

80 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 11:36 ,

Okazion!!!shitet volvo 740 16000lek

1 600 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 14:27 ,

Volvo 740 turbo diesel -91

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim