Tiranë | Automjete | Makina | VW Volkswagen

Golf , 12453
Passat , 4738
T3 , 15
T4 , 35
T5 , 91
T6 , 32
181 , 11
Amarok , 13
Beetle , 125
Bora , 172
Buggy , 4
Caddy , 1079
CC , 252
Crafter , 59
Eos , 25
Fox , 34
Jetta , 296
Käfer , 1
LT , 30
Lupo , 243
New Beetle , 38
Phaeton , 193
Polo , 2357
Routan , 2
Santana , 2
Scirocco , 49
Sharan , 767
T1 , 4
T2 , 2
Taro , 1
Tiguan , 335
Touareg , 651
Touran , 1781
up! , 20
Vento , 4
XL1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:21
Linku:
,

VW TIGUAN R-LINE 2013, AUTOMATIK FULL FULL

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:08
Linku:
,

SHITET&NDERROHET OKAZIONNN FULL OPTION AUTOMAT

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 12:56
Linku:
,

VW TOURAN 1.9 me dogane

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12
Linku:
,

Passat ‼️SHITET 5200€‼️

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:53
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:24 ,

Shitet vw bora 1.4 benzine dokumenta deri 09 2021

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 ,

Shitet PASSAT 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21
Linku:
,

VW TIGUAN R-LINE 2013, AUTOMATIK FULL FULL

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:20 ,

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMAT

6 700 EUR

Sot 20:18 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:16 ,

OKAZION-TOURAN-AUTOMAT-200-TDI-KLIMA

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:15 ,

VW-Sharan 1.9 TDI 4+1 Xhama te zinje—Xeno—DE����

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 ,

VW POLO 1.2 EUR5 BENZINE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA TIP TOP

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 12 Euro Dita

12 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:07 ,

Shitet VW Polo 1.4

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:05 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL AUTOMAT-07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:04 ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE AUTOMAT FULL -07

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:03 ,

VW CADDY MAXI I GJATE TDI HIGHLINE 7 VENDE SUPER GJENDJE

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:00 ,

Golf 6

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:00 Dyqani ,

Volksvagen Golf 5 2.0 TDI 4x4 2005 Manuale

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:00 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 Dyqani ,

VOLKSWAGEN TOUAREG 3.0 TDI AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

W Touran viti 2006, automat, 7 vende, 2.0 TDI, 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:58 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 tdi, viti 2005, kambio manuale

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:57 Dyqani ,

Volkswagen Passat 2.0Tdi, viti 2007, kambio manuale

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 Dyqani ,

Volkswagen Polo 1.4, Benzin/Gaz, viti 2010, manuale

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:56 ,

VW TOURAN AUTOMAT OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:56 ,

Passat CC viti 2011 full option,2.0 TDI,automat,navi, 9500 €

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:55 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

VW Polo 1.4 benzin+gaz, Automat

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 ,

volkswagen golf 1.6 benzin-gaz

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:54 ,

Passat CC viti 2011 full option,2.0 TDI,automat,navi, 9500 €

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:53 ,

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:51 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 ,

Volkswagen TOUAREG KING KONG

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:48 ,

GOLF 5 GTI 2.0benzin 2006 150.000KM (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:47 ,

Shitet makine

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:46 ,

GOLF 5 KAMBJO AUTOMATIKE 1.9 nafte

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:46 Dyqani ,

Golf GTD 1.6 naft Automatike��

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:46 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:45 ,

Shitet Volkswagen jetta..viti 2013.

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione