Shkodër | Automjete | Makina | VW Volkswagen

Golf , 1235
Passat , 511
T3 , 3
T4 , 3
T5 , 10
T6 , 5
181 , 4
Amarok , 2
Beetle , 10
Bora , 23
Caddy , 101
CC , 15
Crafter , 4
Eos , 4
Fox , 2
Jetta , 11
Käfer , 3
LT , 24
Lupo , 23
Phaeton , 23
Polo , 160
Scirocco , 2
Sharan , 133
T2 , 2
Tiguan , 14
Touareg , 58
Touran , 281
up! , 4
Vento , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Shkodër , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:34 ,

VW TIGUAN 2.0 TSI 4MOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:18 ,

Shitet Tiguan 04.2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:56 ,

Passat 2.0 diesel 2015. 92.000km

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:56 ,

SHITET

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:51 ,

Volkswage Golf

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:35 ,

VW Betle maggiolino 1972

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:22 ,

Wv Golf 5 Automat 2.0

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

okzion caddy��������

4 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:59 ,

Automatike okazion������

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:56 ,

Golf 5 2.0 Automat

11 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:20 ,

OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:12 ,

VW Golf GT SPORT / 2.0 TDI / DSG / 170 HP ������

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Volkswagen Golf V Plus / 1.9 TDI / 2006 ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 ,

Volkswagen Caddy 1.9 TDI / LKW Autokarro 750 KG ����

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 ,

VW Golf V Plus / 1.9 TDI DSG / 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

VW Golf VI Highline/ 2.0 TDI / DSG F1 ����

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 ,

Volkswagen Caddy / 1.9 TDI / 4+1 / 2009 ����

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Volkswagen Touran / 2.0 TDI / DSG ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

VW Golf V UNITED / ABT TUNING / 2007 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:54 ,

Golf 1.9 TDI ����

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Cady 1.9 Tdi ��������

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 ,

VW Jetta 2011 2.0 TDI automat shum ekonomike

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 ,

golf 6 1.6 automat

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:43 ,

Audi A2 1.4 TDI VITI 2002 2003 MANUAL DIESEL

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 ,

Golf1 1.6 naftë automat

16 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:48 ,

VW Golf 6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:16 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:16 ,

Volkswagen Golf 6 2.0TDI Automat - 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

Vw pasat Automat 2.0 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:43 ,

VOLKSWAGEN PASAT 2.5 BENZIN FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Golf Sport Van 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:42 ,

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TSI 2010 FULL OPTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:42 ,

phaeton shitet centralin e kompletuar me linje

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:30 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:28 ,

PASAT AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:19 ,

Volkswagen Passat Automatik

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 ,

Touran 1.9 automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:54 ,

Touran...1.9 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:06 ,

Touran 1.9 naft 7 vende sapoardhur nga gjermanija

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:01 ,

OKAZION VW Golf 2010 Benzin+Gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:38 ,

Golf 5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:38 ,

Golf 5 AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 ,

Polo 1.2 nafte me dogane te paguar

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:55 ,

SHITET GOLF 5 PLUS!!!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:30 ,

TIGUAN BENZINE GAZ VITI 2010 AUTOMAT

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:44 Dyqani ,

��VW POLO 1.4 OKAZION!

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim