VW Volkswagen ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Golf , 24524
Passat , 9776
T3 , 72
T4 , 126
T5 , 244
T6 , 69
181 , 35
Amarok , 23
Beetle , 224
Bora , 456
Buggy , 6
Caddy , 2256
CC , 432
Crafter , 120
Eos , 42
Fox , 99
Iltis , 1
Jetta , 473
Käfer , 5
LT , 97
Lupo , 474
New Beetle , 80
Phaeton , 359
Polo , 4548
Routan , 4
Santana , 6
Scirocco , 69
Sharan , 1796
T1 , 7
T2 , 16
Taro , 2
Tiguan , 519
Touareg , 1223
Touran , 3641
up! , 30
Vento , 32
XL1 , 1

Mijera njoftime për VW Volkswagen në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Beetle, Jetta, Polo, Phaeton, Vento, Crafter, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.

20 Jan 10:01
Linku:
Dyqani ,

VW Golf

600 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:53
Linku:
,

Okazion VW Touran 2011 BlueMotion technology

7 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33
Linku:
,

Volkswagen Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:30
Linku:
,

TIGUAN 4MOTION FULL

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 10:29 ,

VW PASSAT 200 TDI 8 VALVIVA

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:29 ,

��OKAZION ��0684733356

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 Dyqani ,

Volkswagen caddy mundesi nderrimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

VW PASSAT 2.0TDI -2011 Automat

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

Shitet Passat 2006, Automat DSG FULL opsion

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

GOLF 7 1.6 BLUEMOTION 2015 Start&Stop Automatik FULL KASKO

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:27 ,

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 ,

VW TOURAN 1.9 TDI Volkswagen

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:26 ,

Golf 7 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:26 ,

✔️OKAZION Shitet Touareg 3.2 Benzine +GAz JO NDERRIME

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

OKAZION GOLF PLUS 1.9 Tdi Nafte Automat��������

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Passat 1.9 tdi Automat

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

touran

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 ,

volzvagen pasat 2.0 naft okazion

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

VW Passat CC Sport Turbo Automat LOOK 2016 FULL!!

8 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 ,

Shitet / Ndrrohet

12 345 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:24 ,

VW CADDY 1.9 NAFTE MANUAL VITI 2006...��

4 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 ,

Golf 5 1.9 nafte i 2008 i sapoardhur nga gjermania

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 ,

GOLF 5 AUTOMAT 2.0 NAFTE GT VITI 2006...GJERMANIA ��

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:24 ,

Shitet

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:24 ,

VW Volkswagen Sharon benzin

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:23 ,

�� Okazion �� Sharon/Alhambra Benzin+Gas 06

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:23 ,

Shitet polo pa letra 1.0 benzin

550 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:23 ,

VW Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

��OKAZION�� VW CADDY

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

VW CADDY MAXI 1.9 NAFTE MANUAL 2010 LETRAT 1 VIT...

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:23 ,

VW Volkswagen benzin

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:22 ,

VW Touran ���� Automatik

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

VW Touran ���� Automatik

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

Shes Volkswagen Phaeton 4-motion 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:21 ,

Okazion VW Touareg R-Line 3.6 Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:20 Dyqani ,

VW POLO VITI 2012 AUTO INGROSSO ����

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 ,

GOLF 5 PLUS AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2006...SAPOARDHUR��

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:20 ,

VOLKSWAGEN POLO

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 ,

Okazionnn vw touran full option gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Shitet GOLF 6 Super Gjendje

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:20 ,

Okazion VW Touareg R-Line 3.6 Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:19
Linku:
,

✅ VW TOUAREG 2012 �� BLUEMOTION 4X4

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 Dyqani ,

Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Dyqani ,

Vw TOURAN AUTO INGROSSO ����

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:18 Dyqani ,

VW Golf Plus 1.9 TDI DSG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:18 ,

Okazion Volkswagen tiguan 2017 45 mij kilometra

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:18 ,

VOLKSWAGEN POLO 1.2 BENZIN MANUALE 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:18 ,

shitet touareg 5000 naftë 2007fullopsion

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:17 ,

GOLF 5 1.6 BENZINE/GAZ

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:17 Dyqani ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI-DSG

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.

Blej VW Volkswagen në Shitje

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Beetle, Jetta, Polo, Phaeton, Vento, Crafter dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.

Shit VW Volkswagen ne MerrJep.al

Keni VW Volkswagen që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Volkswagen shpejt dhe lehte.
Në fillim