Lezhë | Automjete | Makina | VW Volkswagen

Golf , 485
Passat , 145
T3 , 3
T4 , 3
T5 , 2
T6 , 1
181 , 2
Beetle , 5
Bora , 5
Caddy , 16
CC , 2
Crafter , 3
Fox , 5
Jetta , 8
Käfer , 1
Lupo , 3
Phaeton , 12
Polo , 55
Scirocco , 2
Sharan , 44
T2 , 1
Tiguan , 8
Touareg , 30
Touran , 51
Vento , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Lezhë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:50 ,

Shes Touran Automat

4 095 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:01 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006 Manuale

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

Golf V gjendje perfekte

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:34 ,

Okazion VOLKSWAGEN PHAETON

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:02 ,

Golf 5 Tdi 1.9

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:04 ,

Touareg benzin+gaz

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:33 ,

Volkswagen Passat 1.9 nafte

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:12 ,

Golf Sport Van 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 10:32 ,

Pasat 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 18:09 ,

Sharan

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 18:38 ,

Shes kadi ne gjendje te mire

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:02 ,

Polo Benzin Gaz!!

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 18:59 ,

BEETLE

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 09:30 ,

Shitet ose nderrohet +/-

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:29 ,

Touareg 3.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:59 ,

Passat 2.0 naft 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 17:50 ,

Passat 2.0Naft 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 15:19 ,

Passat 2.0 Nafte 2015

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 14:58 ,

Passat 2.0 Nafte 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:16 ,

Golf 6 GTD

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 20:24 ,

Shitet Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 17:27 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 10:29 ,

Shitet per arsy mospordorimi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 09:40 ,

shitet beetle

9 800 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 21:59 ,

Polo

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 20:27 ,

VW Touareg 2.5 tdi

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Shk 12:27 ,

Shitet Golf5 Automat 1.9

4 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 18:59 ,

Golf 4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

10 Shk 18:30 ,

golf 4 super gjendje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:00 ,

U Shit FLM

5 500 EUR

09 Shk 12:11 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 17:15 ,

WW polo

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 18:57 ,

Touran Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:07 ,

Shitet

1 111 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 17:34 ,

Golf 5 look gti

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 09:06 ,

OKAZION GOLF 6

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 23:39 ,

Okazjon golf 6

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 18:18 ,

Volkswagen Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 13:26 ,

Golf V 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 17:15 ,

Shitet TOUAREG 4000€ ose Nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 15:47 ,

Golf 6 2.0 Tdi DSG 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:08 ,

Golf 6 2.0 tdi DSG

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 19:04 ,

VW Volswagen Passat 1.9 T DI 2001 SHITET NDERROHET

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 13:49 ,

Golf 4 Gaz - Benzin 1.4 16V

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:59 ,

golf 4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:04 ,

VW Volkswagen Passat

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 12:29 ,

Volkswagen Golf 4 1.9 TDI

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Jan 16:25 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 21:11 ,

shitet ose nderrohet me golf 5 + diferenc

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 10:13 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione