Durrës | Automjete | Makina | VW Volkswagen

Golf , 3277
Passat , 1208
T3 , 4
T4 , 8
T5 , 26
T6 , 2
181 , 3
Amarok , 3
Beetle , 19
Bora , 82
Caddy , 360
CC , 56
Crafter , 11
Eos , 3
Fox , 30
Iltis , 1
Jetta , 49
LT , 4
Lupo , 86
New Beetle , 12
Phaeton , 51
Polo , 729
Santana , 1
Scirocco , 8
Sharan , 170
T1 , 1
Tiguan , 86
Touareg , 116
Touran , 547
Vento , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Durrës , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:29
Linku:
,

Okazion Volsvagen passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02
Linku:
,

GOLF GT

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34
Linku:
,

Vw Caddy maxi 1.9 automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:46
Linku:
,

OKAZION ‼️ Shitet Golf V 1.9, 07/2008 3700 €

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 22:23
Linku:
,

Golf 5 Gaz benzin

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 20:41 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz Automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:40 ,

VW Golf VI 1.4 Benzine+Gaz

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Passat Automatik 2.0 Nafte ��������

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:26 ,

VW Caddy Life 1.6 Benzine+Gaz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 ,

Passat cc 2.0T benzin + gaz

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:21 ,

Golf 7 viti 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:16 ,

Volkswagen polo

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 ,

Golf 3 naft 1.9 ne gjendje shum te mir

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:56 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:53 ,

GOLF 5 1.9 NAFT AUTOMAT 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:53 ,

Golf 5

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:52 ,

POLO 1.4 NAFT 2008 FULL

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:51 ,

POLO 1.9 NAFT 2006 GOAL GJERMANIE

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:50 ,

VW GOLF 6 1.4 Benzin+Gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:50 ,

TOURAN 1.9 NAFT MANUAL

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 ,

VW Touran 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 ,

VW CADDY 1.9 TDI MAXI

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

VW GOLF V PLUS 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:45 ,

Golf 5 plus 1.9 naft

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:43 ,

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:41 ,

Polo 1.4 Gaze-Benzin 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 ,

Vokswagen Golf 5 ♦️Okazion♦️

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

❌ VW GOLF PLUS 1.9 NAFTE ~ 2006 ~ Automatike ~ 120.000 Km❌

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:37 ,

❌VW POLO 1.4 BENZINE ~ 2007 - AUTOMATIKE ~ 104.000 KM❌

4 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:37 ,

❌ VW GOLF 6 ~ 2.0 Nafte ~ 2009 ~ MANUALE ~ 82.000 Km❌

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:34 ,

Golf 5 Plus

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:32 ,

VW TOURAN AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

VW PASSAT 1.8T AUTOMATIK BENZIN-GAZ

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29
Linku:
,

Okazion Volsvagen passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:24 ,

❌ W VOLKSVAGEN TIGUAN AUTOMAT V 2011❌

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:23 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5. 1.9 NAFT V 2004 MANUAL ❌

3 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:17 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Volkswagen Golf 6 1.4 benzin Automat 09 Zvicra����

6 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:10 ,

Vw golf

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:42 ,

��VW PHAETON 3.0 TDI 2007 TIPTRONIC.. MUNDESI NDERRIMI....

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:37 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:35 ,

Golf Plus Automat 1.9

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:29 ,

OKAZION Volswagen Touran Nafte 2005 Automat 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Lupo

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:16 ,

Golf 6

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:08 ,

VW Golf 6 GTI

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04 ,

VW Crafter karrotrec per 2 makina Viti 2008 Klima

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:55 ,

Golf 5 1.9 6 marshe

3 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione