Kurbin | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Vento

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


10 Maj 23:58 ,

Shitet passat vento

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 14:31 ,

VW Vento dizel

150 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
25 Tet 13:16 ,

shes

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 11:14 ,

Volkswagen vento

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Korr 11:16 ,

Vento

150 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 12:23 ,

Makina ne gjendje shume te mire motorike

1 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 09:18 ,

Vito

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 07:17 ,

makine

100 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 20:41 ,

shes

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 21:02 ,

Shitet vento

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim