Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T6 Multivan

28 Jan 18:03 ,

vw touran

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim