Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T6 Kombi

01 Gush 18:33 ,

Shes makinen ne gjendje perfekte

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 08:21 ,

Kombe Wolsvagen

3 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 17:04 ,

Shitet vw kombo ose ndrrohet

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim