Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:55 Makina , Tiranë

VOLKWAGEN T5 2,5 TDI DSG MAXI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Makina , Shkodër

TRANSPORTER 1.9 NAFTE VITI 94 SHITET OSE NDERROHET

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 06:46 Makina , Tiranë

VW Transporter.1.9naft2008Frigorifer480.000Lek

480 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 10:40 Makina , Tiranë

Transporter 1.9 nafte

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 05:41 Makina , Berat

Shitet ose ndërrohet

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 23:28 Makina , Tiranë

Volkswagen Multivan T5 Startline

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 21:58 Makina , Sarandë

Volkswagen T5 Multivan

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 20:34 Makina , Tiranë

Volkswagen T5 Transporter 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 08:40 Makina , Tiranë

VW TRANSPORTER T 5 NAFTE 1.9

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 16:08 Makina , Has

VWT5 1.9TDI VITI 2007Me Klime Dy dyr mesit pa dogn

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim