Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T5 të tjera

03 Gush 10:37 ,

VW Touran

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 15:19 ,

Vw t5 Facelift

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 15:42 ,

VW Polo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 12:56 ,

Mondi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 21:50 ,

Shitet VW golf gt

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 17:08 ,

fier

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 17:47 ,

Volzvagen tuareg

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 17:13 ,

U shit

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Sht 14:10 ,

VW Volkswagen

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim