Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T5 Kombi

22 Qer 12:15 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:47 ,

VW T5 dizel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 13:00 ,

Golf 5 tdi automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 16:04 ,

vw cady

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 17:14 ,

Shitet WV T5

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 07:58 ,

VW T 5 diese 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 14:23 ,

Kombi 1.9 tdi posa ardhur nga gjermania me ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 12:01 ,

ambulance

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 21:31 ,

VW Golf 5 dizel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim