Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T5 California

24 Shk 17:11 ,

Furgon 1.9 nafte

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim