Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T4 Multivan

28 Maj 01:56 ,

vw tiguan

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 21:46 ,

Volkswagen

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 14:45 ,

Furgon Volkswagen T4 4x4

3 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 10:45 ,

Okazionn ,ww t4 multivan

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Nën 11:48 ,

VW T4 dizel

10 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 17:00 ,

Volkswagen multivan syncro

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 13:33 ,

T4 furgon

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:21 ,

volkswagen furgon t4

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 16:49 ,

VW T4 furgon

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 21:45 ,

Vw furgon T4

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 20:05 ,

Kombi per transport special

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 09:37 ,

T4 Multivan 2.5 TDI Syncro

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 15:01 ,

Shitet WV Multivan T4 syncro

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Shk 23:48 ,

Shitet multivan vr6 2.8 benzin+gaz

6 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 22:35 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 23:42 ,

furgon multivan

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:13 ,

Furgon,, wolzvagen,,nr 0683799348

4 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim