VW Volkswagen Polo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mijera njoftime për VW Volkswagen Polo në Shitje me çmimet më të volitshme. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.

Sot 19:56 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

VW Polo 1.4 benzin+gaz, Automat

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

POLO 1.4 NAFT 2008 FULL

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:51 ,

POLO 1.9 NAFT 2006 GOAL GJERMANIE

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:46 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:44 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz Automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:41 ,

Polo 1.4 Gaze-Benzin 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 ,

Polo manual 2001 nafte 1.9 sdi

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:37 ,

❌VW POLO 1.4 BENZINE ~ 2007 - AUTOMATIKE ~ 104.000 KM❌

4 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:37 ,

Polo 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 ,

VW-VOLKSWAGEN-POLO

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:17 ,

Polo cross 2008 1.4 manual

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:58 ,

Shitet VW Polo 1.4

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

Polo 1.3benzin+gaz

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:53 ,

POLO 1.2 TDI VITI 2011 MANUAL I ARDHUR NGA ����

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Volkswagen Polo benzine-gaz 2005 ardhur nga Germany me dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:37 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:30 ,

Polo benzi Manual

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 Dyqani ,

VOLKSWAGEN POLO 1.6 NAFTE VITI 2010 MANUAL

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:26 ,

Shitet VW Polo

90 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:20 ,

Volswagen Polo Comfort Line OKAZION

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:04 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Gaz-Benzine 10

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:35 ,

Vw polo 1.6 TDI 2011 // Privat //okaziooon pak dittt

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 ,

VOLKSWAGEN POLO 1.2 BENZIN MANUALE 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:27 Dyqani ,

VOLKSWAGEN POLO 2011 MANUAL 1.2 BENZINE

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:26 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLSWAGEN POLO 2011 MANUAL/NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:26 ,

U SHIT FLM MERR JEP

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:21 ,

VW POLO 1.4 TSI GTI DSG 180 PS PA DOGANE ����

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:19 ,

Volkswagen Polo Benzin+Gaz 2010 BiFuel 100%Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:05 ,

VW POLO 1.2 NAFTE BLUEMOTION 2012 110mij Km

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:58 ,

Okazion Polo 1.4 nafte ne gjendje perfekte

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:58 Dyqani ,

VW Polo 1.4 Diesel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:45 ,

Vw polo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:38 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:37 ,

Vw Volkswagen polo 1.4 tdi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:35 ,

SHITET VW POLO 1.4 DIESEL

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:19 Dyqani ,

VW Polo ◻1.2 benzine - gas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:07 ,

OKAZION VW POLO VITI 2018 MOTOR 1.0BENZIN KAMBIO AUTOMAT

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:45 ,

VW POLO 2016 OKAZION 80 mij KM

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:29 ,

Polo 1.6 Nafte

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:26 ,

Polo 1.2 Benzine 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

Volkswagen Polo Benzin/Gaz

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

VW POLO 1.2 BENZINE/GAZ

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

Vw Polo 1.4 Benzine Automatike

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

Polo Volkswagen 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

Polo BlueMotion 1.2 TDI , 2013 , 172 mije km, 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Polo në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.

Gjej VW Volkswagen Polo në Shitje

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Polo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo , Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Polo ne Merrjep.al.

Shit VW Volkswagen Polo

Keni VW Volkswagen Polo që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Polo shpejt dhe lehte.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione