VW Volkswagen Polo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mijera njoftime për VW Volkswagen Polo në Shitje me çmimet më të volitshme. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.

Sot 05:57 ,

Polo 2006

27 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:07 Dyqani ,

Polo 1.2 nafte manual vit 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:52 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

VW POLO 1.2 BENZINE/GAZ

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 ,

Vw Polo 1.2 Benzine Viti 2007 Kamio Manuale

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 ,

Vw Polo 1.4 Benzine Automatike

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 ,

Polo

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:46 ,

Okazion Polo 1.4 nafte ne gjendje perfekte

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:30 ,

Shitet VW Polo 1.4

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 ,

Polo

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:20 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz Automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:47 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:46 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Gaz-Benzine 10

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:42 ,

OKAZION VW POLO VITI 2018 MOTOR 1.0BENZIN KAMBIO AUTOMAT

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:17 ,

❌VW POLO 1.4 BENZINE ~ 2007 - AUTOMATIKE ~ 104.000 KM❌

4 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:06 ,

Volkswagen Polo benzine-gaz 2005 ardhur nga Germany me dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:31 ,

VOLKSWAGEN POLO AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:22 ,

POLO 1.4 NAFT 2008 FULL

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:20 Dyqani ,

VW Polo 1.4 Diesel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:18 ,

Polo benzi Manual

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 ,

POLO 1.9 NAFT 2006 GOAL GJERMANIE

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:14 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:07 ,

Vw polo 1.6 TDI 2011 // Privat //okaziooon pak dittt

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 ,

Volkswagen Polo Benzin+Gaz 2010 BiFuel 100%Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:20 ,

Polo cross 2008 1.4 manual

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:04 ,

Polo BlueMotion 1.2 TDI , 2013 , 172 mije km, 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:32 ,

Volswagen Polo Comfort Line OKAZION

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:14 ,

Polo 1.4 Gaze-Benzin 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

VW Polo 1.4 Naft sapo ardhur nga Gjermania 2004

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:53 ,

Shitet ose nderrohet !!

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:52 ,

VW POLO 1.2 NAFTE BMT 2012 110mij Km

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:11 Dyqani ,

VOLKSWAGEN POLO 2011 MANUAL 1.2 BENZINE

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:11 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLSWAGEN POLO 2011 MANUAL/NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:08 ,

Polo 1,4 cdi me dogan te paguar e sapo ardh

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:42 ,

Shitet Polo 1.4 Tdi 2008

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:41 ,

SHITET VW POLO 1.4 DIESEL

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 ,

VW POLO 1.4 TSI GTI DSG 180 PS PA DOGANE ����

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:28 Dyqani ,

VW Polo ◻1.2 benzine - gas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:16 ,

VW POLO 2016 OKAZION 80 mij KM

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 15:43 ,

POLO 1.2 TDI VITI 2011 MANUAL I ARDHUR NGA ����

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:14 ,

VW-VOLKSWAGEN-POLO

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:11 ,

❗️U SHIT❗️POLO 1.4 NAFTE OKAZION❗️

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:55 ,

Shitet VW Polo, viti 2012, 1.2 benzine, manuale

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:41 ,

VW polo

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:21 ,

Shitet polo

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:12 ,

Volkswagen Polo Benzin/Gaz

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:00 ,

VW polo 1.2 tsi 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Polo në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.

Gjej VW Volkswagen Polo në Shitje

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Polo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo , Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Polo ne Merrjep.al.

Shit VW Volkswagen Polo

Keni VW Volkswagen Polo që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Polo shpejt dhe lehte.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione