VW Volswagen Passat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mijera njoftime për VW Volkswagen Passat në Shitje me çmimet më të volitshme.  Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Passat ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje.

27 Nën 15:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

343 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 10:25
Linku:
,

Shitet vw passat 2006 2.0 tdi

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:44
Linku:
Dyqani ,

Shitet VW PASSAT �� 226.000 Lekë

226 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , ME DOG

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:50
Linku:
,

Passat 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 15:06 Dyqani ,

Volswagen Passat Highline 2007 automatik

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:03 Dyqani ,

Pasat 2.0 tdi full opsion

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 Dyqani ,

Volkswagen Passat 1.9 TDI 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

Volkswagen Pasat Automat 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIKE VITI 2005 SUPER OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

Passat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:55 ,

PASAT

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 ,

OKAZION VW PASSAT 2011SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:48 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje - Ekonomike

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:42 ,

VW PASSAT DISTRONIC/2007 ��0695851577

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:40 Dyqani ,

VW Passat 2.0 TDI-Automat-Full Option!!!

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 ,

PASAT I VITIT 2007. 2.0 NAFTE. KAMJO AUTOMATIKE

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 ,

Passat 2.0 TDI 2013 Automat I Sapo Ardhur

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:36 ,

Passat 2.0 TDI Automat 2013 I Sapo Ardhur

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:27 ,

Vw pasat automat

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:27 ,

Volkswagen Pasat 2.0 nafte automatike dsg okazion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:19 ,

Passat Automatik DSG 7G 2.0 FSI Benzin

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:18 ,

OKAZION Wolzvagen Pasat 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:08 Dyqani ,

PASSAT DIESEL HIGLINE Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 Dyqani ,

Volkswagen PASSAT 2.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Volkswagen 2007 okazion

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 Dyqani ,

VW PASAT 2.0 NAFTE AUTOMAT

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 Dyqani ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI-DSG

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

Volkwagen passat 2.0 naft

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

VW Passat 2.0 TDI viti 2007

3 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

VW PASSAT ( SEL ) - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:30 ,

Pasat 1,9 2003, Disel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:29 ,

PASSAT 2.0 TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 Dyqani ,

Vw Passat 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:22 Dyqani ,

Vw Passat -2.0 naft

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

Shes VW

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 ,

pasat me letra okazion sot

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:13 ,

VW Golf 5+ 1.9 TDI 2009

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:13 ,

Volkswagen Passat 2.0 Nafte AUTOMAT Viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 ,

Volswagen Passat

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 ,

Shes Volkswagen Passat 1.9 TDI

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:09 ,

Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 ,

Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 ,

Passat 2.0 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 ,

Shitet pasat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:55 ,

Vw passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:51 ,

Okazion vw pasat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Pasat

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:46 ,

Passat 2.0 nafte 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Passat në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.

Blej VW Volkswagen Golf në Shitje  

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Volkswagen Golf, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.

Shit VW Volkswagen Passat 

Keni VW Volkswagen Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.
Në fillim