Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Karmann Ghia

03 Maj 19:19 ,

Makina vjen nga gjermania

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 09:09 ,

Volkswagen Karmann Ghia

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 17:17 ,

Volkswagen Regina Ruuska Classic Cabrio, Viti 1979

30 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim