Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Iltis

08 Qer 10:42 ,

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 20:03 ,

VW ILTIS dizel -80

4 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim