VW Volkswagen Golf ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mijera njoftime për VW Volkswagen Golf në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.

26 Jan 17:46
Linku:
,

✅GOLF 5 I SAPOARDHUR ����Me letra dhe siguracion te paguar✅

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:18
Linku:
,

Shitet GOLF V

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 10:01
Linku:
Dyqani ,

Golf IV

110 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Jan 23:13
Linku:
Dyqani ,

VW Golf GTI

310 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 10:01
Linku:
Dyqani ,

VW Golf

600 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 09:11 ,

Shitet GOLF 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Shitet GOLF 6 Super Gjendje

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:09 Dyqani ,

Golf 6 1.6 naft GTD kamio Automatike

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:08 ,

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automat Shitet ose Mundesi Nderrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:08 Dyqani ,

WV GOLF VI . 2.0 NAFTE 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Dyqani ,

VW GOLF 5 1.9 TDI .2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Dyqani ,

VW GOLF 5 BENZINE 1.4 EURO4

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 ,

VW GOLF 5 Vetem me dogane ty po te pret.

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 ,

GOLF 7 1.6 BLUEMOTION 2015 Start&Stop Automatik FULL KASKO

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:06 ,

�� GOLF 2.0 TDI-INDIVIDUAL FULL OPSION SUPER GJENDJE ��

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Golf 4 nafte

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:05 ,

GOLF 6 BENZIN+GAZ AUTOMATIKEEEEEEEEEEE VITI 2014

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:04 ,

Golf 6 2.0 naft manual

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:02 ,

Golf 5 1.6 Benxine - Gaz viti 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Shitet Golf 5 automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Golf 1.9tdi automatike

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Golf 5 1.6 benzina

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:01 Dyqani ,

Golf 5 1.9Tdi nafte

5 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:01 Dyqani ,

VW Golf 5 1.9TDI

3 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:01 Dyqani ,

SHITET GOLF 5 AUTOMAT 1.9 LLUK GTI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:00 Dyqani ,

VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011 U SHIT FLM

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:00 ,

Golf 6 benzin+gas 100% me gas.

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 ,

SHITET GOLF OKZION 1.9 NAFTE VITI 2005 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 ,

SHITET GOLF 5 VITI 2005 1.9 NAFTE MANUAL ISAPOARDHUR FULL

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

GOLF V LOOK GTD AUTOMATIK

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi LOOK GTI SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi AUTOMAT FULL SAPOARDHUR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

Shitet okazion golf 5 1.9 nafte viti 2006 automat full full

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 ,

VW GOLF 6 1.6 Benzin+Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:51 Dyqani ,

GOLF 5 AUTOMAT NAFTE 2.0 SWISS AUTO U SHIT FLM

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 ,

Golf5 1.9 Manual

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 ,

Golf VI 1.6 nafte manual

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 ,

Okazion: Golf 5 viti 2008 4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:49 Dyqani ,

Golf 5 Okazion!!!

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 ,

VW volkswagen

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

GOLF 1.9 TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:47 ,

Golf 5 Sportline

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 ,

Golf TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:45 ,

GOLF 6 me NAFTE,,,VITI 2008,,,nga ZVICRA

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:44 ,

Golf 5 motorr 1.9 letra 1 vit !! 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

Golf 5 SportLine 2.0 TDI (Okazion)

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 ,

Shitet Golf R-Line.origjinale. Gati per Targim

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Golf në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.

Blej VW Volkswagen Golf në Shitje

Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.

Shit VW Volkswagen Golf

Keni VW Volkswagen Golf që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf shpejt dhe lehte.
Në fillim